Przejdź do treści głównej

10. Festiwal Perła Baroku "Melodia Słów" - Robert Janowski/poezja & Anna Szarek/muzyka

autor(ka): Anna Szarek
2017-05-29, 11:44
archiwalne
Robert Janowski Anna Szarek 10 Festiwal Perła Baroku
Robert Janowski - idol, prezenter telewizyjny, aktor, świetny piosenkarz i poeta. Pięknym głosem czytał będzie wiersze własnego autorstwa z pięciu już wydanych tomików poezji & Anna Szarek-Lisiewicz - twórczyni i dyrektor Festiwalu Perła Baroku, wiolonczelistka, przeplatać będzie muzyką poezje Roberta.

Spotkanie z Robertem Janowskim – piosenkarzem, poetą, aktorem, prezenterem telewizyjnym, zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowość telewizyjną i czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia w tym Złotej Telekamery. Tego wieczoru poznamy go jako twórcę poezji, którą będzie dla nas czytał osobiście. Zapraszamy także na rozmowę z udziałem publiczności, o inspiracjach, artystycznych zachwytach, o tym co w życiu Roberta Janowskiego najważniejsze, bądź najpiękniejsze, a po niej na wspólną kawę, książki i autografy. Będą dostępne książki i płyty Artysty.

Przełomem w karierze Roberta Janowskiego była główna rola w kultowym dziś musicalu „Metro”, z którym artysta wystąpił również na Broadwayu. „Metro” zapoczątkowało współpracę z tandemem Józefowicz – Stokłosa, co zaowocowało udziałem w ich produkcjach wystawianych na scenie warszawskiego teatru Buffo. Pokochały go kamery telewizyjne i mikrofony radiowe. Swoboda sceniczna, niebanalna uroda i piękny głos sprawiły, że musicale stały się jego domeną. Zagrał m.in. W „Sztukmistrzu z Lublina”, „West Side Story”, „Cyrano”. Ma na swoim koncie także wiele teatralnych ról dramatycznych np. Rosenkranca w „Hamlecie” wystawianym w Teatrze Dramatycznym, czy Lucyfera w reżyserowanych przez Michaela Hacketta „Upadłych Aniołach”. Od 20 lat prowadzi teleturniej muzyczny „Jaka To Melodia?”, który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Wydał 5 tomików poezji, w których odnajdujemy poetyckie miniatury, pełne wdzięku „klejnociki”, zapiski, impresje, erotyki. Nie nadużywa słów, pisze od siebie a jego wiersze są zupełnie prywatne. To czysta liryka, za którą skrywa się autor.

MUZYKA

Anna Szarek-Lisiewicz wiolonczela, tworczyni i dyrektor Festiwalu, dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im.K.Pendereckiego.

Marta Plasota - piano

OBOWIĄZUJĄ WEJŚCIÓWKI

Informacje o wejściówkach: , sms/ 509665571

Więcej o programie, artystach oraz innych koncertach 10 Festiwalu Perła Baroku:

http://bestartpromotion.com/festiwale/10-perla-baroku-2017/5-06-robert-janowski-anna-szarek-melodia-slow/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Perła Baroku
Miejsce: HOTEL GREGORY, ul. NAPOLEONA 4, 05-230 Kobyłka, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-06-05
Organizator:

Fundacja Perła Baroku

Adres:

Ejtnera 16A, 05-230 Kobyłka, woj. mazowieckie

Tel.:

509556671

E-mail:

perlabaroku@yahoo.pl

Www:

https://www.BestArtPromotion.com 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • rozrywka
  • sztuka
  • tradycja