Przejdź do treści głównej

Gdańsk. Zbiórka nowych gier i puzzli dla małych pacjentów

autor(ka): Organizatorzy
2017-06-07, 16:51
archiwalne
Wolontariusze z trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie rozpoczęli zbiórkę nowych gier i puzzli dla dzieci z Onkologicznego i Hematologicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Akcja trwa do 15 czerwca.

Jeszcze przez 2 tygodnie potrwa zbiórka zorganizowana przez wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie. Celem akcji „Pokonajmy szpitalną nudę – CZAS START” jest umilenie czasu spędzanego w szpitalu przez małych pacjentów Onkologicznego i Hematologicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. W tym celu wolontariusze zbierają nowe gry i puzzle, które dostarczą dzieciom wiele radości i pozwolą chociaż na chwilę zapomnieć o walce z chorobą.

Akcja trwa do 15 czerwca. Zebrane podarunki zostaną przekazane dzieciom oraz na świetlicę pod koniec miesiąca. Szczegółowe informacje na temat zbiórki można uzyskać pod numerem telefonu 503 090 907.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: od 2017-05-31 do 2017-06-15
Organizator:

Fundacja Mam Marzenie

Adres:

Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 426 31 11

Faks:

12 426 31 11

E-mail:

fundacja@mammarzenie.org

Www:

http://www.mammarzenie.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • dzieci
  • ochrona zdrowia