Przejdź do treści głównej

Poznań. Kawiarenka Obywatelska: "Wstawaj, działaj i nie przestawaj! Czyli spotkanie z wolontariatem"

autor(ka): Organizatorzy
2017-06-05, 12:45
archiwalne
Centrum Inicjatyw Lokalnych "WIL.DA.SIĘ" zaprasza na kolejną kawiarenkę obywatelską, która odbędzie się 24 czerwca 2017 roku (sobota) w godzinach 17:00-19:00 w Schronie Kultury Europa (ul. Rolna 24 w Poznaniu, wejście od strony podwórza).

Tym razem będziemy dyskutować na temat wolontariatu. Wydarzenie zatytułowaliśmy "Wstawaj, działaj i nie przestawaj! Czyli spotkanie z wolontariatem".

Zapraszamy wolontariuszy oraz wszystkich, którzy dopiero myślą o wkroczeniu na pole wolontariatu na wspólne stworzenie ABCadła pomagania.

Na spotkaniu poznamy co się dzieje na rozległej mapie wolontariatu, odkryjemy jak różnymi drogami kroczy i co najlepiej zabrać w taką podróż. Chcemy zaprosić wolontariuszy działających w różnych obszarach na poszukiwanie punktów wspólnych i rozbieżnych, a nowych adeptów do sprawdzenia czy wolontariat to ich bajka.

Spotkanie z elementami warsztatowymi poprowadzi dla nas Sylwia Budasz.

A na nim:

• wymienimy się swoimi doświadczeniami

• poznamy różne ścieżki i historie wolontariatu • zobaczymy jak wiele jest sposobów na pomaganie i jak wybieramy dla siebie • opowiemy o tym jak działamy i dlaczego • dowiemy się co, gdzie i jak można robić

Jeżeli zatem jesteś zainteresowany/-a to potwierdź obecność swojej osoby, grupy lub organizacji na adres mailowy:

Spotkanie organizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Lepszy Świat, które od ponad 10 lat prowadzi działania na rzecz promocji wolontariatu m.in. przy projektach „Poznański Bank Czasu” czy „Wolontariat MOPR w poznańskich rodzinach”

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/320953141673528/

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera


Źródło: info. nadesłana
Data wydarzenia: 2017-06-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat
  • wolontariusze