Przejdź do treści głównej

Inauguracja II edycji konkursu „Lubuski Włącznik. Lider Biznesu Społecznego”

autor(ka): Katarzyna Jedynak
2017-06-06, 09:44
archiwalne
5 czerwca br. wystartowała II edycja kampanii społecznej pn. „Lubuski Włącznik. Lider Biznesu Społecznego”. Organizatorem kampanii jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej. Ważnym elementem kampanii jest konkurs pod tym samym hasłem „Lubuski Włącznik. Lider Biznesu Społecznego”. Konkurs skierowany jest do PES w Lubuskiem.

Inauguracja Kampanii Społecznej „Lubuski Włącznik. Lider Biznesu Społecznego”

W DNIU 05 CZERWCA br., startuje II edycja kampanii społecznej pn. „LUBUSKI WŁĄCZNIK. Lider Biznesu Społecznego”. Organizatorem Kampanii jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze w partnerstwie z regionalnymi mediami oraz Regionalnym Komitetem Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na działalność podmiotów ekonomii społecznej z terenu województwa lubuskiego.

Ważnym elementem kampanii jest KONKURS pod tym samym hasłem „LUBUSKI WŁĄCZNIK. Lider Biznesu Społecznego”.

Konkurs, skierowany jest do podmiotów ekonomii społecznej tj. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni (socjalnych, pracy, inwalidów i niewidomych), spółek non profit, które na lokalnym rynku oferują dobre produkty i usługi, a swoimi działaniami w sposób szczególny przyczyniają się do poprawy jakości życia społeczności lub grupy osób w regionie.

Celem Konkursu jest wspomaganie budowania trwałej pozycji rynkowej podmiotów ekonomii społecznej z terenu naszego województwa, poprzez promocję ich działalności i stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów.

Nagrodą główną w konkursie jest kampania promocyjna działalności podmiotu ekonomii społecznej w mediach regionalnych. Przyznane wyróżnienie będzie świadczyć o rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności biznesowej i społecznej. Jednocześnie, Laureat konkursu otrzyma wyróżnienie jakości, informujące o wysokim poziomie jego produktów i usług oraz zaświadczające o ich pochodzeniu z sektora ekonomii społecznej.

Ponadto osoba, która wskazała laureata konkursu otrzyma nagrodę - bon o wartości 500,00 zł. Przewidziane są także inne nagrody dla wyróżnionych podmiotów.

Dodatkowo, w tej edycji, Kapituła konkursowa przyzna wyróżnienie w kategorii „SPEKTAKULARNA ZMIANA”. Będzie to nagroda w postaci czterodniowego wyjazdu zagranicznego do podmiotów ekonomii społecznej. Nagroda trafi do podmiotu, który w ostatnich dwóch latach od ogłoszenia obecnej edycji konkursu, poprzez swoją działalność, przyczynił się do rozwiązania ważnego problemu społecznego bądź podniesienia jakości życia społeczności lokalnej, w której działa.

Zgłaszającymi do konkursu mogą być:

  • podmioty ekonomii społecznej chcące wziąć udział w konkursie,
  • osoby fizyczne z terenu województwa lubuskiego, korzystające z usług zgłaszanego podmiotu,
  • inne podmioty, organizacje, firmy, instytucje chcące wyróżnić wskazane przez siebie podmioty.

Jak zgłaszać:

za pośrednictwem formularzy konkursowych dostępnych w wersji elektronicznej - KLIKNIJ TUTAJ

Na stronie www.es.lubuskie.pl dostępny jest REGULAMIN KONKURSU - KLIKNIJ TUTAJ, a także formularz w wersji do druku, który można przesłać pocztą tradycyjną na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze.

CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
Miejsce: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, Aleja Niepodległości 36, 65-042 Zielona góra, woj. lubuskie
Data wydarzenia: od 2017-06-06 do 2017-11-30
Organizator:

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze

Adres:

Aleja Niepodległości 36, 65-048 Zielona Góra, woj. LB

Tel.:

68 456 44 62

E-mail:

k.jedynak@rops.lubuskie.pl

Www:

http://www.polityka-spoleczna.lubuskie.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • spółdzielnie socjalne
  • wspieranie przedsiębiorczości