Przejdź do treści głównej

Jak napisać dobry projekt? [webinarium]

autor(ka): Katarzyna Julia Olesińska, red. ngo.pl
2017-06-08, 08:59
bezpłatne
archiwalne
W jaki sposób krok po kroku przygotować dobry projekt dla lokalnej społeczności? Jak zacząć, o czym pamiętać, na co zwrócić uwagę i jak przełożyć pomysł na język wniosku grantowego? Dowiesz się tego na webinarium, które odbędzie się 14 czerwca o godz. 12. Zapisz się już dziś!

To webinarium nie tylko dla wnioskodawców, którzy chcieliby złożyć wniosek w III edycji Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” (właśnie trwa jego III edycja – możesz jeszcze złożyć wniosek – więcej >>). Mogą w nim wziąć udział zarówno organizacje pozarządowe, jak i grupy nieformalne, ale również osoby, które po prostu chcą się dowiedzieć, jak dobrze zaplanować i rozpisać pomysł na projekt we wniosku.

Uczestnicy webinarium „Jak napisać dobry projekt?” dowiedzą się m.in.:

 • na czym polega Program „Decydujesz, pomagamy”, jakie są jego zasady,
 • kto może w nim wziąć udział,
 • jakie projekty można składać, w jakich terminach,
 • jak wygląda formularz aplikacyjny i co wpisać w poszczególnych rubrykach,
 • jakie są kryteria oceny merytorycznej i punktacji.

Zaprezentujemy także inspiracje i dobre praktyki z poprzednich edycji Programu. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Naszą ekspertką podczas webinarium będzie Katarzyna Julia Olesińska – koordynatorka Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” ze strony partnera merytorycznego – Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

Webinarium będzie prowadzić Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl – środa, 14 czerwca 2017 r., godz. 12.00-13.00. Zachęcamy do rejestracji już dziś:

 1. Kliknij link: https://ngopl.clickmeeting.pl/jak-napisac-dobry-projekt/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

 2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczona - może wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium - osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

 • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
 • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
 • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
 • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.

 • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Data wydarzenia: 2017-06-14
Organizator:

Fundacja Tesco Dzieciom

Adres:

Kapelanka 56, 30-347 Kraków,

Www:

http://www.fundacjatesco.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • fundusze, fundraising, finansowanie
 • pisanie projektów