Przejdź do treści głównej

Nagroda GENE "Innowacja w Edukacji Globalnej"

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-06-07, 14:40
archiwalne
Global Education Network Europe (GENE) ogłosiła konkurs „Innowacja w Edukacji Globalnej”. Nagroda ma podkreślić znaczenie innowacyjności w dziedzinie edukacji globalnej poprzez wyróżnienie projektów, których realizacja zwiększa świadomość społeczną w ujęciu lokalnym i globalnym. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 31 lipca 2017 r.

Nagroda służy zbieraniu i upowszechnianiu przykładów innowacyjnych działań w dziedzinie edukacji globalnej realizowanych w Europie.

Konkurs promuje inicjatywy, które osiągają ten cel dzięki kreatywnym i innowacyjnym działaniom bezpośrednio angażującym uczestników.

Do udziału w konkursie zaproszone są organizacje i inne podmioty, których projekty znajdują się w trakcie realizacji lub zostały ukończone w 2017 roku, a których efekty są już widoczne. Pięć najbardziej innowacyjnych inicjatyw otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 euro, a dalszych 20-25 zostanie wyróżnionych publikacją.

Zgłoszenia do konkursuprzyjmowane do 31 lipca 2017 roku.

Informacje na temat nagrody dostępne są również na stronie: gene.eu/award/

GENE (www.gene.eu) jest siecią ministerstw i agencji oraz innych instytucji odpowiedzialnych za edukację globalną w państwach europejskich. GENE realizuje przeglądy partnerskie (ang. Peer Review) edukacji globalnej, jej finansowania i działań w państwach europejskich w celu poprawy jakości działań edukacji globalnej.

 

 


Data wydarzenia: od 2017-06-07 do 2017-07-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja globalna i rozwojowa
  • innowacje
  • pomoc rozwojowa
  • współpraca międzynarodowa