Przejdź do treści głównej

Obchody Dnia Św. Brata Alberta w Gdańsku

autor(ka): Paulina Sieradzan
2017-06-13, 10:30
archiwalne
Spotkajmy się 17 czerwca 2017 na Długim Targu. Impreza ta rozpocznie się o godzinie 11 00, a w czasie jej trwania na głównej scenie odbędą się koncerty oraz pokazy parkour, ratownictwa medycznego, a w namiotach przez cały czas trwania festynu odbywać się będą działania animacyjne dla najmłodszych, pokazy ratownictwa, będzie można zobaczyć karetkę w środku, zapoznać się z działaniem naszej organizacji oraz zjeść smaczną zupę.

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta, wraz z Wydziałem Katechetycznym Archidiecezji Gdańskiej oraz Gminą Gdańsk oraz innymi organizacjami pozarządowymi, w roku Świętego Brata Alberta ogłoszonym przez Episkopat Polski i Parlament Polski, organizuje obchody dnia Św. Brata Alberta w Gdańsku pod nazwą „Prawdziwie czynić miłosierdzie”. Wydarzeniem kulminacyjnym obchodów będzie festyn planowany na 17 czerwca 2017, który odbędzie się na ulicy Długiej w Gdańsku, przy Zielonej Bramie.

W tym dniu odbędzie się również zbiórka pieniędzy na budowę nowego schroniska. Impreza rozpocznie się wręczeniem nagród w finale konkursu dla dzieci ogłoszonego przez Wydział Katechetyczny i Gminę Gdańsk w podstawówkach i gimnazjach gdańskich. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie.

Partnerem wydarzenia "Obchody Dnia św. Brata Alberta w Gdańsku" jest Gdańskie Autobusy i Tramwaje.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: strona internetowa Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta
Miejsce: Długi Targ, Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2017-06-17
Organizator:

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie

Adres:

Przegalińska 135, 80-690 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 308 05 94

E-mail:

tpba.gda@ab.org.pl

Www:

http://www.bezdomnosc.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • integracja społeczna
  • osoby bezdomne
  • polityka społeczna
  • przeciwdziałanie ubóstwu
  • rozrywka