Przejdź do treści głównej

Pomorze Zachodnie. Konkurs Marszałka WZ "Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2017"

autor(ka): Magdalena Pieczyńska
2017-06-14, 13:25
archiwalne
14 czerwca 2017 roku został ogłoszony Konkurs Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego dla jednostek samorządu terytorialnego „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2017”. Nabór wniosków potrwa do 20 lipca 2017 r.

Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa zachodniopomorskiego. Z uwagi na umożliwienie porównania rozwiązań stosowanych w różnej skali i uwarunkowaniach, oceny będą dokonywane w trzech grupach jednostek, tj.:

  1. powiaty i miasta na prawach powiatów,
  2. gminy miejskie i miejsko-wiejskie,
  3. gminy wiejskie.

Przedmiotem oceny będzie współpraca prowadzona przez jednostki samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi od 1 stycznia do 31 grudnia 2016 roku.

Zgłoszenie do udziału w Konkursie może być dokonane zarówno z inicjatywy jednostki samorządu terytorialnego, jak i organizacji pozarządowej.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przesłanie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego „Formularza zgłoszenia”, stanowiącego załącznik do Regulaminu Konkursu, wraz z płytą CD zawierającą dokumentację potwierdzającą prowadzone działania, tj. np. zdjęcia, kserokopie uchwał, zrzuty stron internetowych, wycinki prasowe, publikacje, listy gratulacyjne, podziękowania.

Nabór wniosków konkursowych prowadzony będzie od dnia ukazania się ogłoszenia o konkursie na stronie internetowej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego do dnia 20 lipca 2017 r.

Finaliści i Liderzy Konkursu zostaną powiadomieni o terminie spotkania w ramach Zachodniopomorskiego Forum Pełnomocników ds. NGO, podczas którego nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników, podsumowanie Konkursu i wręczenie statuetek i dyplomów.

Informacji odnośnie konkursu udziela pracownik wieloosobowego stanowiska do spraw społecznych i organizacji pozarządowych Magdalena Pieczyńska, tel. 91/ 44 16 224,

Ogłoszenie konkursu oraz szczegółowe informacje wraz z Regulaminem i Formularzem zgłoszenia zamieszczone są na stronie Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego i w Biuletynie Informacji Publicznej UM WZ.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Wydział Współpracy Społecznej UM WZ
Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: od 2017-06-14 do 2017-07-20
Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Adres:

Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

91 44 16 220/224/323

Faks:

91 44 16 231

E-mail:

mpieczynska@wzp.pl

Www:

http://www.wws.wzp.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją