Przejdź do treści głównej

Teatr ze Społecznością w Supraślu

autor(ka): Monika Zielińska
2017-06-16, 10:48
archiwalne
W ostatnich dniach czerwca Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury po raz VI zaprasza do Supraśla na finał Kursu Teatru ze Społecznością. Oprócz wieczoru opowieści i spektaklu przygotowanego przez Kursantów z całej Polski, w tym roku pokazany zostanie również film o metodzie Teatru ze Społecznością, który jednocześnie będzie przybliżał działalność Fundacji. Jest to ostatnia edycja kursu w ramach projektu Teatr Codzienny.

27 czerwca o godzinie 18.30 zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji (ul. Cieliczańska 1) na Wieczór Opowieści, podczas którego Uczestnicy kursu wysłuchają opowieści mieszkańców miasta, które staną się bazą do stworzenia spektaklu. W trakcie Wieczoru Opowieści odbędzie się również premiera filmu pt. "Teatr ze społecznością", którego głównymi bohaterami są mieszkańcy Supraśla. Film opowiadać będzie o metodzie oraz działalności Fundacji Drama Way.

Spektakl odbędzie się 30 czerwca o godzinie 19, miejsce i tematyka przedstawienia na razie pozostają tajemnicą – zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka i wypatrywania plakatów w Supraślu. Metoda Teatru ze Społecznością zakłada całkowity wkład uczestników w przygotowanie spektaklu – od odegrania go na scenie, poprzez przygotowanie scenografii aż po zapewnienie oprawy muzycznej.

Kursy realizowane są w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami kursu są: Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Tale Valley Community Theatre, Dom Kultury Śródmieście w Warszawie.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Facebook
Miejsce: Supraśl
Data wydarzenia: od 2017-06-27 do 2017-06-30
Organizator:

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury

Adres:

Chocimska 12/4, 00-161 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

607 937 719

E-mail:

aldona.kudelska@dramaway.pl

Www:

http://www.fundacja.dramaway.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • kultura