Przejdź do treści głównej

Bydgoszcz. Szkolenie „Zamówienia publiczne w projektach unijnych w świetle zmian"

autor(ka): Katarzyna Janiszewska
2017-06-19, 08:42
płatne
Szkolenie „Zamówienia publiczne w projektach unijnych w świetle zmian wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków oraz nowelizacji ustawy PZP”: Bydgoszcz, 3 lipca 2017. Udział płatny.

Celem szkolenia jest przedstawienie skutecznych mechanizmów dotyczących planowania i udzielania zamówień publicznych w ramach projektu unijnego, w tym zastosowania nowych przepisów i narzędzi wprowadzonych przez prawo zamówień publicznych oraz nowe wytyczne dotyczące kwalifikowania wydatków, jak również ukierunkowanie działań beneficjenta funduszy unijnych na sprawną realizację zamówień publicznych w sposób umożliwiający poświęcenie większej uwagi na merytoryczne działania w projekcie, przy jednoczesnym zapewnieniu należytej staranności oraz poprawności wydatkowania środków. Uczestnikom szkolenia przekazana zostanie praktyczna wiedza z zakresu zamówień publicznych, oparta na praktycznych przykładach i propozycjach rozwiązań ukierunkowanych na przeciwdziałanie możliwości wystąpienia nieprawidłowości w projekcie.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Kujawsko-Pomorskie BIuro Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Unii Lubelskiej 4c, 85-059 Bydgoszcz , woj. kujawsko-pomorskie
Data wydarzenia: 2017-07-03
Organizator:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

Adres:

Unii Lubelskiej 4C, 85-059 Bydgoszcz, woj. KP

Tel.:

52 321 18 90

Faks:

52 321 18 92

E-mail:

info@bydgoszcz-frdl.pl

Www:

http://www.bydgoszcz-frdl.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • prawo
  • rozwój zawodowy