Przejdź do treści głównej

Chrzanów. Spotkanie informacyjne „Od idei do miejsca pracy – biznes społeczny"

autor(ka): Łukasz Krzemiński
2017-06-16, 14:15
bezpłatne
Chrzanów, 26 czerwca, w godzinach 17.00-19.30, w Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej ul. Grunwaldzka 5, Sala Konferencyjna, 3 piętro (dostęp windą). Na spotkaniu przedstawimy czym są przedsiębiorstwa społeczne i kiedy warto je zakładać. Opowiemy też o tym, na jakie wsparcie można liczyć, w tym o dofinansowaniach o łącznej wartości nawet 100 tys. zł.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza do uczestnictwa w spotkaniu „Od idei do miejsca pracy – biznes społeczny", które odbędzie się 26 czerwca, w godzinach 17.00-19.30, w Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej w Chrzanowie, ul. Grunwaldzka 5, Sala Konferencyjna, 3 piętro (dostęp windą).

Na spotkaniu poprzez inspirujące przykłady i informacje o uwarunkowaniach prawnych, przedstawimy czym są przedsiębiorstwa społeczne i kiedy warto je zakładać. Opowiemy też o tym, na jakie wsparcie można liczyć w ramach programu MOWES, w tym o dofinansowaniach o łącznej wartości nawet 100 tys. zł.

Zapraszamy zarówno tych, którzy mają już pomysł na przedsiębiorstwo społeczne, jak i osoby, które chciałyby się dowiedzieć, czym one są i czy to rozwiązanie dla nich.

Spotkanie skierowane jest zarówno do osób, które chcą stworzyć Przedsiębiorstwo Społeczne, jaki tych które chciałyby w nich znaleźć miejsce pracy.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia facebookowego. Szczegółowy opis wydarzenia można tez znaleźć na stronie: http://bis-krakow.pl/2017/06/15/spotkanie-o-przedsiebiorstwach-spolecznych_chrzanow//.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o jak najszybsze zapisy pod adresem: http://bis-krakow.pl/spotkanie-chrzanow-22-06-2017-2/. Ostateczny termin zapisów to 22 czerwca (czwartek).


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej w Chrzanowie, Grunwaldzka 5, Chrzanów, woj. małopolskie
Data wydarzenia: 2017-06-26
Organizator:

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych

Adres:

Krasickiego 18, 30-503 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

12 412 15 24

Faks:

12 412 15 24

E-mail:

biuro@bis-krakow.pl

Www:

http://www.bis-krakow.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • wspieranie przedsiębiorczości