Przejdź do treści głównej

Brańszczyk. Brama Nieba - Spotkanie osób niepełnosprawnych i wolontariuszy w duchu uwielbienia

autor(ka): Organizatorzy
2017-06-20, 13:12
archiwalne
Znajdź szybko czerwony flamaster lub zakreślacz i zrób grube kółko w kalendarzu wokół daty 26 sierpnia br. Tego dnia Drabina Jakubowa organizuje w Brańszczyku wybuchowe spotkanie uwielbieniowe. Jeśli przez cały rok chodzisz z nosem na kwintę, ten dzień nie tylko zmieni twój wyraz twarzy, ale pozwoli ci spojrzeć na całą twoją historię zupełnie nowymi oczami.

Tego dnia Drabina Jakubowa gościć będzie niepełnosprawnych, chorych, wolontariuszy, młodzież, rodziny. Szkoda czasu na wyliczanie wszystkich atrakcji, więc wymienimy tylko pierwsze z brzegu: spektakularny kurs tańca z wózkiem, zajęcia plastyczne, które zamienią cię w Leonarda Da Vinci, smaczny piknik (obowiązkowo!), koncert zespołu Eo Nomine połączony z warsztatami wokalnymi, a także Msza Święta i adoracja (z duchową niespodzianką). Świętowanie od rana do wieczora, bez bólu głowy w dniu następnym :)

W towarzystwie niepełnosprawnych odkryliśmy, że niebo jest bliżej od myśli. Tak blisko, żeby razem do niego wejść (lub wjechać). Co więcej, właśnie dzięki chorym "pełnosprawni" znajdują w sobie miłość, która pozwala przekraczać samego siebie. Dlatego właśnie spotkanie - na które cię zapraszamy - nazywa się "Brama Nieba".

Podsumowując: chcesz duchowo i psychicznie odpocząć, pragniesz przeżyć przygodę, którą wspominał będziesz całe życie? Zapraszamy cię 26 sierpnia nad bajkowy brzeg Bugu, niedaleko od Warszawy. Do Brańszczyka. Wrócisz do domu pełen radości.

A tak na marginesie (nie wiem jak wy, ale ja często na marginesach rysuję kwiatki), "Brama Nieba" została objęta patronatem honorowym Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski i TVP 1

Więcej informacji i program wydarzenia można znaleźć na www.bramanieba.pl Jak to wyglądało w zeszłym roku? Zerknij tutaj: https://m.youtube.com/watch?v=zrKRiUD46JA

https://www.youtube.com/watch?v=zrKRiUD46JA&app=desktop Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu

  • z kierownikiem Drabiny Jakubowej - ks. Łukaszem Mikołajczykiem FDP
  • z koordynatorem "Bramy Nieba" - p. Tomaszem Wróblewskim:

oraz rejestracji na stronie bramanieba.pl


Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: 2017-08-26
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • religia
  • rodziny
  • rozrywka
  • wolontariusze