Przejdź do treści głównej

Gorzów Wlkp. Lubuskie Targi Aktywności i Biznesu Społecznego

autor(ka): Agnieszka Krzaczkowska
2017-06-22, 08:06
archiwalne
Już po raz drugi odbędą się Lubuskie Targi Aktywności i Biznesu Społecznego. Tym razem lubuskie podmioty ekonomii społecznej zaprezentują się ze swoją ofertą podczas Obchodów Dni Gorzowa Wlkp., które ruszą już 30 czerwca i potrwają do 2 lipca br.

Zeszłoroczne Targi, które miały miejsce 27 listopada 2016 r. w Muzeum Etnograficznym w Zielonej Górze z siedzibą w Ochli należały do bardzo udanych, odwiedziło je ponad 1000 Lubuszan.

Nie inaczej zapowiada się tegoroczne wydarzenie, w trakcie których będzie można kupić wiele najróżniejszych produktów i wyrobów. Będą np. ręcznie szyte torebki, torby na zakupy, karmniki dla ptaków, ciekawe dekory, ręcznie szyte zabawki, pościele dla dzieci i nie tylko…

Swoje stoiska będą też miały spółdzielnie socjalne, które serwować będą przepyszne ciasta i inne smaczne dania, typu pierożki, dania z grilla, naleśniki.

Tegoroczne Targi 2017 organizowane są wspólnie przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze oraz Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Podczas trzydniowej imprezy, na którą zapraszamy wszystkich LUBUSZAN i NIE TYLKO, wystąpią gwiazdy polskiej muzyki.

Organizowane będą również wyścigi smoczych łodzi, maraton fotograficzny, międzynarodowe zawody strażackie, wystawy oraz spektakle.

Lubuskie Targi Aktywności i Biznesu Społecznego realizowane są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 7. Równowaga Społeczna, Działanie 7.6. Wsparcie dla OWES i ROPS we wzmacnianiu sektora ekonomii społecznej.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: ROPS ZG
Miejsce: błonie nad Wartą, 66-400 Gorzów Wlkp., woj. lubuskie
Data wydarzenia: od 2017-06-30 do 2017-07-02
Organizator:

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze

Adres:

Aleja Niepodległości 36, 65-048 Zielona Góra, woj. LB

Tel.:

68 456 44 62

E-mail:

sekretariat@rops.lubuskie.pl

Www:

http://www.es.lubuskie.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • spółdzielnie socjalne