Przejdź do treści głównej

Katowice. Spotkanie konsultacyjne ws. powołania Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

autor(ka): Bartłomiej Maksymowicz
2017-06-26, 08:51
archiwalne
obrady Kongresu Rad Młodzieżowych Województwa Śląskiego
Podczas Kongresu Rad Młodzieżowych Województwa Śląskiego m.in. poparliśmy ideę utworzenia Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. Jeśli radni województwa mają go formalnie powołać po wakacjach, musimy się sprężyć. Organizatorzy zapraszają w piątek, 30 czerwca o godz. 11 do sali Sejmu Śląskiego na konsultacje w tej sprawie. Zapraszamy uczestników Kongresu, młodzieżowych radnych z woj. śląskiego oraz aktywnych młodych ludzi w wieku od 15 do 25 lat.

Kochani!

Podczas naszego Kongresu Rad Młodzieżowych Województwa Śląskiego (kto nie był, może zobaczyć relację, dokumenty, uchwały, klip filmowy, foto i prezentacje - http://bartlomiej-maksymowicz.pl/wazne-decyzje-kongresu-rad-mlodziezowych/ poparliśmy ideę utworzenia MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. Jeśli radni województwa mają go formalnie powołac zaraz po wakacjach, to musimy się sprężyć, bo szkoda czasu.

Serdecznie zapraszam: Uczestników Kongresu, młodzieżowych radnych z naszego województwa, aktywnych młodych ludzi w wieku od 15 do 25 lat z naszego województwa

w piątek 30 czerwca 2017 godz. 11.oo - Sala Sejmu Śląskiego

SPOTKANIE KONSULTACYJNE W SPRAWIE POWOŁANIA MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Spotkamy się ponownie w sali Sejmu Śląskiego, ale tym razem nieoficjalnie - bez gości, bez oficjalnych wystąpień, garniturów itp. To ma być nasze robocze spotkanie, na którym przedyskutujemy jak ma wyglądać Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego. Mamy czas do godz. 15.oo, postaram się załatwić dla nas jakiś mały catering :) Chcemy przedyskutować podstawowe kwestie:

  • Jaki ma być nasz Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego?
  • Jak wybierać radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego?
  • Jakie działania powinniśmy najpierw podjąć?

Ważnych pytań jest znacznie więcej, nie chcę w żaden sposób ograniczać naszej dyskusji. Liczę na Wasze mądre oraz rzeczowe odpowiedzi.

Wszystkich zainteresowanych utworzeniem Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego bardzo proszę o zgłoszenie się do grupy na Facebooku - "Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego" (grupa inicjatywno-konsultacyjna). Grupa jest na razie tajna, więc gdyby ktoś miał problemy z przyłączeniem się do niej, proszę o kontakt ze mną - https://www.facebook.com/BartMaksymowicz Nie wszystkich mam w znajomych na Fb, więc nie wszystkich mogłem już dodać do tej grupy.

Bardzo proszę o zgłoszenia na spotkanie przez evenea - https://spotkanie-konsultacyjne-mlodziezowy-sejmik-woj-slaskiego.evenea.pl/ co ułatwi nam kwestie organizacyjne. Do zobaczenia w piątek o godz. 11.oo w sali Sejmu Śląskiego!

Bartłomiej Maksymowicz Stowarzyszenie Młodzieżowych Rad Miast


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Młodzieżowych Rad Miast
Miejsce: sala Sejmu Sląskiego, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice, woj. Śląskie
Data wydarzenia: 2017-06-30
Organizator:

Stowarzyszenie Młodzieżowych Rad Miast

Adres:

Mikołaja Kopernika 14, 44-064 Katowice, woj. SL

Tel.:

881461723

E-mail:

zarzad@smrm.pl

Www:

http://smrm.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • młodzież
  • współpraca z administracją