Przejdź do treści głównej

Toruń. Wakacyjna Rowerowa Masa Krytyczna! - sobota 1 lipca

autor(ka): Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
2017-06-28, 10:01
archiwalne
Stowarzyszenie Rowerowy Toruń zaprasza Was do wzięcia udziału w Wakacyjnej Rowerowej Masie Krytycznej, która odbędzie się w sobotę, 1 lipca. Wyruszamy o godzinie 16:00 z Rynku Nowomiejskiego i jedziemy w kierunku Barbarki.

Za nami kolejny rok szkolny, przed nami czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Warto spędzić ten czas aktywnie, a najlepszym na to sposobem jest zaplanowanie rowerowego wyjazdu. Nieważne czy zaplanujecie dłuższy czy krótszy wyjazd ani to czy chcecie spędzić urlop na łonie natury czy zwiedzając centra dużych miast. Najważniejsze żebyście w swoich planach uwzględnili rower! W końcu wakacje to najprzyjemniejszy czas aby korzystać z roweru jak najczęściej i cieszyć się jazdą przy pięknej, letniej pogodzie! Niech sobotni przejazd zmobilizuje Was do aktywnego i rowerowego spędzenia wakacji!

Wakacje wakacjami, ale również w tym czasie nie zapominamy o prawidłowym zabezpieczaniu swoich rowerów i używaniu dobrej jakości zapięć rowerowych. Sklep rowerowy Gołaś Bike Factory ufundował dla uczestniczek i uczestników przejazdu kilka porządnych zapięć rowerowych firmy Abus! Zatem niektórzy z Was wrócą z Barbarki wraz z praktyczną nagrodą!

Trasa przejazdu liczyć będzie około 14 km. Szczegóły pod linkiem: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1wOwzOQWR3EPbZLQsdFsGWvnWQo0&ll=53.033437732715264%2C18.59514086680224&z=13 Przejazd zakończy się na toruńskiej Barbarce. Zachęcamy Was zatem do zaplanowania trochę więcej czasu na odpoczynek na toruńskiej Barbarce. Warto wykorzystać okazję, że Masa kończy się w tak przyjemnych okolicznościach przyrody!

Rezerwujcie czas już dziś! Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, członków rodziny i sąsiadów! Zmobilizujcie się do przyjazdu, bo kolejna Rowerowa Masa Krytyczna dopiero na koniec sierpnia!

Do zobaczenia w sobotę!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
Miejsce: Toruń
Data wydarzenia: 2017-07-01
Organizator:

Stowarzyszenie Rowerowy Toruń

E-mail:

stow@rowerowytorun.com.pl

Www:

http://www.rowerowytorun.com.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • komunikacja, transport
  • rowery