Przejdź do treści głównej

Projekt dla seniorów "60+16"

autor(ka): Elżbieta Stasiak
2017-07-04, 10:42
archiwalne
Fundacja Wzajemnego Wsparcia KLUCZ zaprasza seniorów do udziału w projekcie 60+16, który będzie realizowany ze środków MRPiPS w ramach ASOS w terminie od 1 lipca do ostatniego grudnia br. Zapisy 5, 11 i 12 lipca w godz 13-15 w Biurze Projektu Lublin Stare Miasto ul. Rybna 7.

Projekt dla Seniorów 60+16 zakłada integrację wewnątrz i międzypokoleniową osób starszych i młodych wolontariuszy w czasie 150 godz. jego trwania. Działania są skupione w 2 blokach programowych:

I. W zdrowym ciele zdrowy duch (zajęcia z dietetykiem, dermatologiem, psychologiem, warsztaty treningu pamięci, nordic walking, oraz uczestnictwo w kulturze poprzez wyjścia na spektakle, do kina)

Zapraszamy osoby w wieku 60+ z Lublina i okolic.

II. Seniorzy i juniorzy. Wspólne animowanie i realizacja przedsięwzięć na rzecz środowiska (kIER-MASZ KSIĄŻKI ZA DARMO, kiermasz rękodzieła artystycznego - MAM WIĘC DAM, spotkania tematyczne z pensonariuszami Domu Dziennego Pobytu. W trakcie realizacji przewiduje się 2 wyjazdy integracyjne: Zagłębie Zielarskie - Fajsławice i Kraina Rumianku - Hołowno.

Przewiduje się w trakcie zajęć drobny poczęstunek, a w trakcie wyjazdów obiad. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.


Data wydarzenia: od 2017-07-05 do 2017-07-12
Organizator:

Fundacja Wzajemnego Wsparcia Klucz

Adres:

Leszetyckiego 6 lok. 28, 20-861 Lublin, woj. LU

Tel.:

81 742 17 31

E-mail:

fundacja@klucz.org

Www:

http://www.klucz.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • ochrona zdrowia
  • rozwój osobisty
  • seniorzy
  • wolontariat