Przejdź do treści głównej

Zielona Góra. Spotkanie informacyjne programu "Europa dla obywateli"

autor(ka): Ewa Kornacka
2017-07-05, 08:54
bezpłatne
Bezpłatne spotkanie informacyjne, przedstawiające program UE "Europa dla obywateli", skierowane do organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego. Zajęcia odbędą się 3 sierpnia 2017 w Zielonej Górze.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom, osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych – zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania zostaną przekazane informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, zasadach ubiegania się o dofinansowanie, oraz zostana pokazane przykłady zrealizowanych projektów.

Na spotkanie można zapisać się poprzez formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie internetowej Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli": http://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-3-sierpnia-zielona-gora/.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkania informacyjne organizowane są przez Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli”, realizowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Komisji Europejskiej.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Zielona Góra,
Data wydarzenia: 2017-08-03
Organizator:

Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli"

Adres:

Al. Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa,

Tel.:

+48 22 44 76 174

E-mail:

edo@iam.pl

Www:

http://europadlaobywateli.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • edukacja obywatelska
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • współpraca międzynarodowa
  • współpraca z administracją