Przejdź do treści głównej

Katowice. Art Naif Festiwal

autor(ka): Fundacja Eko-Art Silesia
2017-07-07, 12:27
archiwalne
Już w najbliższą niedzielę (9 lipca) Fundacja Eko-Art Silesia zaprasza na ArtJarmark, który będzie miał miejsce na nikiszowieckim Rynku. Czeka na Państwa ponad stu wytwórców rzemiosła artystycznego, kilkunastu artystów z regionu, muzyka na żywo oraz liczne warsztaty, gry i zabawy.

Program:

Rozpoczęcie 13:30

ELWRY Z LIPIN TU ŻUR:

14.00 - rozpoczęcie - Arsen z Lipin i Ślonski Ruch Oporu - happening integracyjno - rozrywkowo - kulinarny (zabawy dla dzieci rodem z śląskiego placu m.in. Wyścig kapslów "Kurde Frans" i inni) - Jarosław Kassner, Tomasz Bienek i przyjaciele

15.00 - koncert melodii francuskich w wykonaniu zespołu NIVEL

16.00 - spektakl teatralny FABRYKI KULTURY

17.00 - Arsen z Lipin resume

17.30 - minirecital Nowakowski/Bienek

Zakończenie 18:30

Kongo na Białej Grubie

W piątek 14 lipca o 19:00 zapraszamy na Białą Grubę do Mysłowic (ul.Powstańców 1, www.bialagruba.pl ) na wernisaż wystawy plakatów filmowych, ręcznie malowanych przez artystów z Konga.

Kina w Demokratycznej Republice Konga nie istnieją. Nie przeszkadza to jednak kinomanom w oglądaniu filmów. Wszystko odbywa się jednak w bardzo prowizorycznej przestrzeni: na białej płachcie, z użyciem pirackiej kopii filmu i odtwarzacza DVD, a czasem nawet VHS. Z tego względu nie ma również oficjalnych materiałów filmowych. Aby zareklamować swój pokaz „kierownicy kina” zlecają malowanie plakatów artystom…

I właśnie tego próbkę mogą państwo obejrzeć w ramach Art Naif Festiwalu na Białej Grubie od 14 lipca do 18 sierpnia 2017 roku.

Wystawę można będzie oglądać w godzinach otwarcia restauracji.


Data wydarzenia: 2017-07-09
Organizator:

Fundacja Eko-Art Silesia

Adres:

Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice, woj. SL

Tel.:

32 256 90 18

E-mail:

mpaca@o2.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • rozrywka
  • sztuka
  • tradycja
  • wspólnoty i społeczności lokalne