Przejdź do treści głównej

Gdańsk zaprasza na Cycling Recycling [patronat ngo.pl]

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2017-07-11, 10:32
archiwalne
EkoPeleton 2016
Gdańsk zaprasza 10 sierpnia do udziału w niezwykłej akcji ekologicznej pt. Cycling Recycling. Właśnie tutaj zatrzyma się, prowadzony przez znanego ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego, ekopeleton, który przemierza Polskę wzdłuż całego wybrzeża.

Podczas wyprawy zapraszamy na cykl edukacyjnych i recyklingowych akcji, w ramach których namawiamy turystów i mieszkańców do recyklingu, do ochrony Bałtyku przed odpadami, do troski o najpiękniejsze w Europie polskie plaże, aby po wakacjach był na nich tylko złocisty piasek, a nie śmieci - mówi Dominik Dobrowolski - w Gdańsku zapraszamy na parking pod sklepem Biedronka przy ulicy ulicy Startowej 14, gdzie 10 sierpnia w godzinach od 10.00 do 15.00 w planie wielka zbiórka dużych i małych elektrogratów oraz baterii, będą też ekoquizy z nagrodami dla mieszkańców i turystów oraz punkt informacji recyklingowej z bezpłatnymi materiałami edukacyjnymi Remondis Electrorecycling i Electro-System Organizacji Odzysku.

Fundacja ProKarton promując swoje motto - Pamiętaj, aby po wypiciu soku w kartoniku wyrzucić opakowanie do właściwego pojemnika, ponieważ żadne opakowanie nie powinno trafić na składowisko odpadów - zaprasza także do udziału w ekologicznych konkursach, w ramach których będą ufundowane pyszne soki i napoje w kartonikach.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej jazdy wzdłuż wybrzeża. Wyprawa jest otwarta i każdy może się dołączyć na dowolnym odcinku! Wyprawie patronuje NGO.PL.

Szczegóły: www.cycling-recycling.eu

Prosimy o kontakt:

Asystent wyprawy: Piotr Drozdowicz, piotr@cycling-recycling.eu

Electro-System: Beata Klapa, beata.klapa@electro-system.pl

Fundacja ProKarton:


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Dominik Dobrowolski
Miejsce: Parking przy Sklepie Biedronka, Startowa 14, Gdynia,
Data wydarzenia: 2017-08-10
Organizator:

Dominik Dobrowolski

E-mail:

dominik@cycling-recycling.eu

Www:

http://www.cycling-recycling.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling