Przejdź do treści głównej

Elbląg zaprasza na Cycling Recycling [patronat ngo.pl]

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2017-07-11, 10:38
archiwalne
EkoPeleton 2016
Elbląg zaprasza 11 sierpnia do udziału w niezwykłej akcji ekologicznej pt. Cycling Recycling. Właśnie tutaj zatrzyma się, prowadzony przez znanego ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego, ekopeleton, który przemierza Polskę wzdłuż całego wybrzeża.

Podczas wyprawy zapraszamy na cykl edukacyjnych i recyklingowych akcji, w ramach których namawiamy turystów i mieszkańców do recyklingu, do ochrony Bałtyku przed odpadami, do troski o najpiękniejsze w Europie polskie plaże, aby po wakacjach był na nich tylko złocisty piasek, a nie śmieci - mówi Dominik Dobrowolski - w Elblągu zapraszamy na parking pod sklepem Biedronka przy ulicy Rawskiej 30, gdzie 11 sierpnia w godzinach od 10.00 do 15.00 w planie wielka zbiórka dużych i małych elektrogratów oraz baterii, będą też ekoquizy z nagrodami dla mieszkańców i turystów oraz punkt informacji recyklingowej z bezpłatnymi materiałami edukacyjnymi Remondis Electrorecycling i Electro-System Organizacji Odzysku.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej jazdy wzdłuż wybrzeża. Wyprawa jest otwarta i każdy może się dołączyć na dowolnym odcinku! Wyprawie patronuje NGO.PL.

Szczegóły: www.cycling-recycling.eu

Prosimy o kontakt:

Asystent wyprawy: Piotr Drozdowicz, piotr@cycling-recycling.eu

Electro-System: Beata Klapa, beata.klapa@electro-system.pl


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Dominik Dobrowolski
Miejsce: Parking przy Sklepie Biedronka, Rawska 30, Elbląg,
Data wydarzenia: 2017-08-11
Organizator:

Dominik Dobrowolski

E-mail:

dominik@cycling-recycling.eu

Www:

http://www.cycling-recycling.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling