Przejdź do treści głównej

Berlin. Zaprezentuj pomysł na projekt transnarodowy na konferencji Interreg Europa Środkowa

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-07-11, 22:30
archiwalne
Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w konferencji programu Interreg Europa Środkowa 21 i 22 września 2017 r. w Berlinie. Wydarzenie to będzie okazją do podsumowania rezultatów 20-letniej współpracy transnarodowej na obszarze Europy Środkowej i dyskusji o planach na okres po 2020 r.

Zaprezentowane zostaną konkretne rezultaty transnarodowych projektów i ich wpływ na zmiany zachodzące w regionach objętych programem.

W związku z planowanym na 21 września otwarciem trzeciego naboru organizatorzy zaplanowali także tematyczne sesje poświęcone przygotowywanym projektom. Będzie więc okazja do zaprezentowania swoich pomysłów i nawiązania współpracy z zagranicznymi partnerami.

Więcej informacji o trzecim naborze i rejestracja na konferencję, w tym na sesje tematyczne, można znaleźć na oficjalnej stronie programu Interreg Europa Środkowa.

Informacje o trzecim naborze w języku polskim


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej
Miejsce: Berlin, Niemcy
Data wydarzenia: od 2017-09-21 do 2017-09-22
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze strukturalne
  • integracja europejska
  • rozwój regionalny
  • współpraca międzynarodowa