Przejdź do treści głównej

Sędziszów Małopolski. Warsztaty "Innowacyjne metody planowania i realizowania działań na rzecz lokalnych społeczności"

autor(ka): Aga Dadak
2017-07-14, 08:54
bezpłatne
Zdjecie tytulowe. Fot. AMD
Fundacja FAIE zaprasza na pierwsze z trzech, 3-dniowe warsztaty, po udziale w których zespoły projektowe będą się mogły ubiegać o dofinansowanie zaproponowanego przez nie projektu społecznego na rzecz lokalnej społeczności. Warsztaty odbędą się w terminie 28 – 30 lipca 2017 w Sędziszowie Małopolskim.

Zapraszamy członków/współpracowników/pracowników/wolontariuszy organizacji pozarządowych na 3 – dniowe warsztaty prezentujące dwie innowacyjne metody do wykorzystania w pracy i rozwoju organizacji: Procesu Strukturyzowanego Planowania Dialogu oraz Teorię Zmiany. Dodatkowo, przećwiczymy bardziej tradycyjną i powszechną – ale wciąż stanowiącą wyzwanie – metodę planowania i opracowywania projektów partnerskich w ramach logiki projektowej Zarządzania Cyklem Projektu.

Wszystko to dla bardziej skutecznego proponowania i realizowania rozwiązań problemów i zaspokajania potrzeb społeczności lokalnych, na rzecz których działają lokalne organizacje społeczne.

Na warsztaty zapraszamy członków, współpracowników, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych z Polski Południowej, z 4 województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i opolskiego. Warsztaty są bezpłatne. Osobom z miejscowości oddalonych od miejsca warsztatów oferujemy zwrot kosztów dojazdu.

Warsztaty odbędą się w terminie 28 – 30 lipca w Sędziszowie Małopolskim (woj. podkarpackie).

Po warsztatach, chętne zespoły lokalne zaprosimy do zaproponowania i opisania własnych pomysłów na projekty lokalne na rzecz – i z udziałem – lokalnych mieszkańców. Trzy najlepiej przygotowanie projekty otrzymają dofinansowanie na realizację w kwocie ok. 1500 zł.

Szczegółowy program warsztatów w załączeniu.

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty znajduje się TUTAJ.

Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.lokalnie.fundacjaaie.eu/

Warsztaty realizowane są w ramach projektu "Wiemy, czego chcemy. Współpraca na rzecz lokalnych społeczności". Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020 – konkurs FIO 2017 – Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Sędziszów Małopolski, 39-120 Sędziszów Małopolski, woj. podkarpackie
Data wydarzenia: od 2017-07-28 do 2017-07-30
Organizator:

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych

Adres:

Ukryta 14, 43-300 Bielsko-Biała, woj. SL

Tel.:

511 551 439

E-mail:

faie@fundacjaaie.eu

Www:

http://www.fundacjaaie.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • pisanie projektów
  • rozwój lokalny
  • współpraca między organizacjami
  • zarządzanie