Przejdź do treści głównej

Sopot. Zostań Wolontariuszem - Akcjonariuszem

autor(ka): Agnieszka Kobierowska
2017-07-14, 12:19
archiwalne
Spotkanie - Wolontariat Akcyjny w Sopocie
Chcesz poznać kulisy organizacji prestiżowych wydarzeń sopockich, zdobywać bezcenne doświadczenia, być w gronie aktywnych i służyć realną pomocą? Jesteś ciekawy(a) inicjatywy, ale się wahasz? O inicjatywie opowiedzą animatorki wolontariatu w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych, w środę 26 lipca br., o godz. 17.00.

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Sopot Classic, Sopot Non-Fiction, Literacki Sopot, Festiwal Fotograficzny W Ramach Sopotu... to tylko niektóre popularne wydarzenia z sopockiego kalendarza, w których można uczestniczyć jako widz. Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Miasto Sopot proponują jednak udział niezwykły, nieoczywisty, aktywny i zapraszają do zostania SOPOCKIM WOLONTARIUSZEM – AKCJONARIUSZEM. Dzięki temu można znaleźć się w samym centrum ciekawych wydarzeń. O inicjatywie opowiedzą animatorki wolontariatu w SCOP, w środę 26 lipca br., o godz. 17.00.

Dlaczego zachęcamy do sopockiego wolontariatu akcyjnego?

Bo to wyjątkowa okazja, żeby poznać kulisy organizacji prestiżowych wydarzeń, działać ramię w ramię z twórcami, zdobywać bezcenne doświadczenia, być w gronie aktywnych. To też realne wsparcie dla organizatorów, to dobra okazja do promocji wolontariatu. Chcemy w ten sposób pokazać różne oblicza wolontariatu obalając stereotyp, że wolontariat to tylko pomoc społeczna. Pokażemy wolontariat w kulturze, sporcie, w rozrywce, w działaniach edukacyjnych i artystycznych i wiele więcej. Bo warto być aktywnym właśnie w Sopocie.

Co oferujemy?

  • udział w prestiżowych wydarzeniach
  • kontakt z ciekawymi, kreatywnymi ludźmi
  • wsparcie koordynatora wolontariatu
  • zaświadczenie o wolontariacie lub/i referencje
  • sopockie miłe gadżety
  • mnóstwo dobrej energii ;-)

Co trzeba zrobić?

Przyjdź na spotkanie informacyjne do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Marynarzy 4, sala 1) 26 lipca o godz. 17.00 i poznaj szczegóły.

Jeśli tego dnia nie możesz, czekamy na Ciebie w każdą środę, w godz. 10.00 - 18.00.

Możesz też wysłać do nas formularz zgłoszeniowy wolontariusza/wolontariuszki dostępny na stronie www.wolontariat.sopot.pl (zakładka Poznajmy się), a my skontaktujemy się z Tobą.

Szczegółowe informacje:

Agnieszka Kobierowska / doradca ds. wolontariatu SCOP

kom. 690 595 033 / e-mail:

www.wolontariat.sopot.pl / https://www.facebook.com/SopockiWolontariat/

Zadanie „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” jest realizowane przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji we współpracy z Urzędem Miasta Sopotu oraz finansowym współfinansowaniu Gminy Miasta Sopotu i Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Sopocki Wolontarat
Miejsce: Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych, Marynarzy 4, 81-835 Sopot, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2017-07-26
Organizator:

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji

Adres:

Marynarzy 4, 81-835 Sopot, woj. PM

Tel.:

58 341 83 52

Faks:

58 341 83 52

E-mail:

biuro@ekspresja.org

Www:

http://www.ekspresja.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat
  • wolontariusze