Przejdź do treści głównej

Gliwice. Konkurs "Seniorzy w działaniu"

autor(ka): Justyna Koch
2017-07-17, 13:09
archiwalne
Autor zdjęcia - Kasia Foks
Konkurs „Seniorzy w działaniu” dedykowany jest gliwickim seniorom. Skąd pomysł? Seniorzy są bardzo aktywną grupą w naszym mieście, coraz częściej angażują się w działania zarówno na rzecz swoich rówieśników, jak i na rzecz społeczności lokalnej Gliwic. Inicjują powstawanie Klubów Seniora, aktywnie włączają się w działalność kulturalną. Zgłoszenia można przesyłać do 11 sierpnia 2017 r.

Centrum Wolontariatu przy Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych już po raz drugi zaprasza seniorów do udziału w konkursie Seniorzy w działaniu, podsumowanie którego odbędzie się 2 września podczas Rodzinnego Pikniku Seniora w Parku Chopina, wydarzenia wyczekiwanego przez gliwickich seniorów.

Konkurs będzie odbywał się w następujących kategoriach.

1. Aktywny Senior – osoba fizyczna w wieku starszym, która wyróżniła się wyjątkową aktywnością na rzecz społeczności miasta Gliwice/seniorów w okresie od maja 2016 r. do czerwca 2017 r.

2. Aktywna Seniorka – osoba fizyczna w wieku starszym, która wyróżniła się wyjątkową aktywnością na rzecz społeczności miasta Gliwice/seniorów w okresie od maja 2016 r. do czerwca 2017 r.

3. Inicjatywa Senioralna – działanie zainicjowane/zrealizowane przez grupy nieformalne w tym Kluby Seniora. Podkategorie:

a) Inicjatywa Senioralna - seniorzy seniorom,

b) Inicjatywa Senioralna - seniorzy dla innych.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://gcop.gliwice.pl/strefa-seniora/(w zakładce Seniorzy w działaniu – KONKURS).

Wypełniony formularz można: przesłać elektronicznie na adres (skan podpisanego formularza), przesłać drogą pocztową (decyduje data wpłynięcia, a nie stempla pocztowego), dostarczyć osobiście, na adres: GCOP - Centrum Wolontariatu, Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice.

Na zgłoszenia czekamy od 17 lipca do 11 sierpnia 2017 r. do godz. 18.00.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych
Data wydarzenia: od 2017-07-17 do 2017-08-11
Organizator:

Centrum Wolontariatu w Gliwicach (jednostka prowadząca: Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych)

Adres:

Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice, woj. SL

Tel.:

32 775 01 78

Faks:

32 775 01 78

E-mail:

wolontariat@gcop.gliwice.pl

Www:

http://www.wolontariat.gcop.gliwice.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • aktywność lokalna
  • integracja społeczna
  • polityka społeczna
  • seniorzy
  • społecznicy
  • wolontariat