Przejdź do treści głównej

Chorzów. Dołącz do akcji! Ufunduj dzień wakacji starszej osobie

autor(ka): Beata Adamczyk
2017-07-20, 14:53
archiwalne
Łagiewniki - październik 2016r
Pierwszy wyjazd w tym roku Stowarzyszenie Rodzinne Dar serca im. J. Pawła II w Chorzowie organizuje 8 sierpnia i potrzeba nam jeszcze 300 zł, a na kolejne około 3000 zł.

Dołącz do naszej akcji! Ufunduj dzień wakacji starszej osobie.

Odmień ich tegoroczne wakacje! Każdy nawet najmniejszy pomocny gest ma wielkie znaczenie.Co roku od kwietnia do września nasze Stowarzyszenie będzie organizować jednodniowe wycieczki za miasto. Dzięki tym wyjazdom osoby starsze będą mogły wyjść z domu i aktywnie spędzić czas,odpocząć z dala od miejskiego hałasu,pobyć wśród życzliwych im ludzi,w otoczeniu przyrody.Każda wycieczka za miasto to minimum 20 osób. Autokarem przewozimy naszych seniorów w ciekawe miejsca.Tam czeka na nich czyste powietrze,zielone drzewa,kolorowe łąki i życzliwi ludzie,którzy zawsze gotowi są podać im pomocną rękę i pokonać np. schody.Koszt takiej jednej wycieczki to 40-50 zł na osobę,uwzględnia transport, napoje, posiłek,drobne atrakcje na miejscu wycieczki. W tym roku bardzo chcemy,aby nasi seniorzy pojechali do miejscowości Gidle (08.08.br.), Kazimierz w Krakowie, Tyniec oraz Leśniów. Ale bez naszych darczyńców jest to niemożliwe. Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy! Im więcej zbierzemy funduszy,tym więcej wycieczek za miasto zorganizujemy.

POMAGAJĄC ZYSKUJESZ:

  • Możliwość odliczenia swojej darowizny od dochodu zgodnie z Ustawą z dn. 26 lipca 1991 o podatku dochodowym od osób fizycznych. Tutaj przeczytasz więcej >>>

Satysfakcję, że Twoje pieniądze zmieniają ludzkie życie i dają poczucie bezpieczeństwa samotnym starszym osobom.

Wpłaty można również dokonać bezpośrednio na konto akcji "Ufunduj dzień wakacji starszej osobie". Nr konta: 37 1050 1243 1000 0090 3108 5450


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Faceebok
Miejsce: Chorzów, woj. śląskie
Data wydarzenia: od 2017-07-20 do 2017-08-06
Organizator:

Stowarzyszenie Rodzinne Dar serca im. J. Pawła II w Chorzowie

Adres:

Powstańców 70 lok.3, 41-500 Chorzów, woj. śląskie

Tel.:

697054396

E-mail:

darserca@onet.com.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • rekreacja
  • seniorzy
  • turystyka, podróże