Przejdź do treści głównej

Poznań. Joachim pragnie spotkać się z Christiano Ronaldo

autor(ka): Fundacja Mam Marzenie
2017-07-20, 17:27
archiwalne
Joachim, podopieczny poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, jest 15-letnim piłkarzem, który z powodu choroby musiał zrezygnować z treningów. Jego największym marzeniem jest spotkanie z Christiano Ronaldo.

Aby pomóc mu w spełnieniu jego pragnienia na stronie PolakPomaga.pl została utworzona specjalna zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów wyjazdu do Madrytu i spotkanie z idolem chłopca.

15-letni Joachim był bardzo aktywnym chłopcem. Każdą wolną chwilę spędzał na boisku piłki nożnej. Niestety, choroba przewróciła jego dotychczasowe życie do góry nogami. Częste wizyty w szpitalu i indywidualny tryb nauki uniemożliwia mu uczestnictwo w treningach. Mimo że brakuje mu aktywności Marzyciel się nie poddaje. Swój czas dzieli pomiędzy leczenie, naukę, grę na komputerze i oglądanie piłki na wysokim poziomie. Największych emocji dostarcza mu nie kto inny, jak Cristiano Ronaldo i Real Madryt. To właśnie z popularnym piłkarzem jest związane największe marzenie Joachima, który pragnie spotkać się z Ronaldo i zobaczyć na stadionie mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej.

Joachim opowiada o swoim marzeniu: https://youtu.be/CLpQzGRGgPA

W celu opłacenia 3-dniowego wyjazdu do Madrytu, spotkania z Cristiano Ronaldo i biletów na mecz, wyżywienia i transportu, Fundacja Mam Marzenie potrzebuje
8 000 zł.
Z tego względu na stronie PolakPomaga.pl ruszyła specjalna zbiórka na rzecz marzenia Joachima.

Zachęcamy Państwa do pomocy i wpłat na realizację marzenia Joachima: https://polakpomaga.pl/kampania/joachim-spotka-sie-z-ronaldo-ronaldo-spotka-sie-z-joachimem-?utm_source=index


Źródło: Fundacja Mam Marzenie
Data wydarzenia: od 2017-07-20 do 2017-08-02
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • dobroczynność, filantropia
  • sport