Przejdź do treści głównej

Katowice. PRojekt Charity

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-07-25, 12:16
archiwalne
​Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży KORCZAK zaprasza do udziału w PRojekt Charity. Spotkania odbywają się co tydzień, w czwartki o 16.00 w siedzibie Agencji Pan Pikto, ul. Jana III Sobieskiego 8a/4 w Katowicach

Zwykle komunikacja tego co robimy w organizacjach pozarządowych pozostawia wiele do życzenia. Aby to poprawić Stowarzyszenie przystąpiło do przysłowiowej, wakacyjnej burzy mózgów. Jest to program #csr, dedykowanego ngo'som i studentom.

Przeczytaj, pomyśl i dołącz do nas.

Co to jest PRojekt Charity?

To program csr (corporate social responsibilty) dedykowany przez nasz zespół organizacjom pozarządowym, które potrzebują obsługi komunikacyjnej i osobom, które chcą wspierać wolontarystycznie fundacje i stowarzyszenia na polu public relations.

Dlaczego „Charity”?

Słowo Charity jest często tłumaczone na język polski jako m.in. charytatywność. Ta z kolei rozumiana jest w Polsce jako zbiórka środków. W rzeczywistości charity to przede wszystkim DAWANIE, a nie BRANIE. Projekt ma także zwrócić uwagę na tę subtelną różnicę.

Na czym polega? Kto może wziąć udział? Jakie są ramy czasowe?

Co roku prowadząc Projekt Charity realizujemy inny cel, ukierunkowany na konkretne społeczne potrzeby.

VIII edycja nosi podtytuł "Komunikat". Wraz ze studentami, ngo'sami, aktywistami miejskimi, społecznikami, radnymi będziemy chcieli wypracować model/sposób komunikacji dedykowany lokalnym społecznościom w Katowicach. Praca rozpoczęła się 13 lipca, a efekt finalny chcemy pod koniec września 2017. Osoby, firmy, organizacje, które chcą włączyć się do tegorocznej edycji PRojektu Charity prosimy o maile na adres:

http://www.panpikto.pl/projekt-charity

http://www.bk.us.edu.pl/projekt-charity


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Katowice
Data wydarzenia: od 2017-07-25 do 2017-09-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • PR, promocja, wizerunek