Przejdź do treści głównej

Pomorze Zachodnie. Rozpoczęto prace nad programem współpracy z ngo'sami na 2018 rok

autor(ka): Magdalena Pieczyńska
2017-08-30, 12:44
archiwalne
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego informuje, iż trwają prace nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok. Termin składania uwag i propozycji to 8 września br.

Samorządowi Województwa Zachodniopomorskiego, jak Zachodniopomorskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego zależy aby proces ten odbył się z szerokim udziałem zainteresowanych organizacji pozarządowych. Udział zainteresowanych podmiotów w tworzeniu programu współpracy daje nadzieję na dostosowanie jego treści do potrzeb i planów sektora pozarządowego na kolejny rok. Termin składania uwag i propozycji to 8 września br.

Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący w roku 2017. Jest on dostępny na stronie Wydziału Współpracy Społecznej

Uwagi do projektu programu na kolejny rok mogą dotyczyć np.:
1) celów współpracy;
2) zakresu przedmiotowego współpracy;
3) form współpracy pozafinansowej; 4) priorytetowych zadań publicznych; 5) podziału dostępnych środków finansowych z dochodów własnych województwa planowanych na realizację programu; 6) innych zapisów programu ważnych z punktu widzenia organizacji pozarządowej składającej uwagi i propozycje.

Propozycje do Programu na 2018 rok można składać na specjalnie przygotowanym formularzu konsultacyjnym. Elektroniczna wersja formularza dostępna są na stronie: www.wws.wzp.pl w zakładce organizacje pozarządowe - Program współpracy z NGO.

Formularz można: 1) w wersji elektronicznej (skan) odesłać na adres: i ; 2) złożyć osobiście w siedzibie Wydziału Współpracy Społecznej, Starzyńskiego 3, Szczecin, pok. 329, III p.; 3) przesłać pocztą na adres Wydziału Współpracy Społecznej, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin z dopiskiem „Program współpracy 2018 rok”

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Wydział Współpracy Społecznej UM WZ
Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: od 2017-08-30 do 2017-09-08
Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Adres:

Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

91 44 16 220/232/224

Faks:

91 44 16 231

E-mail:

mpieczynska@wzp.pl

Www:

http://www.wzp.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją