Przejdź do treści głównej

Sofia. Międzynarodowa Konferencja „European everyday of sport” – rekrutacja prelegentów i uczestników

autor(ka): Anna Tupiec
2017-08-01, 12:57
archiwalne
Trwa rekrutacja ekspertów z dziedziny sportu, decydentów, którzy mogą wziąć udziału w dyskusji oraz wszystkich zainteresowanych tematyką sportu i aktywności fizycznej, którzy dołączą do uczestników i prelegentów podczas konferencji „European everyday of sport”. Konferencja odbędzie się w dniach 29-30 września 2017 roku podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w budynku administracyjnym Komisji Europejskiej (House of Europe) w Sofii w Bułgarii.

Trwa rekrutacja ekspertów z dziedziny sportu, którzy dołączą do prelegentów podczas konferencji „European everyday of sport” wraz z raportem związanym z tematem wydarzenia lub z sesją plakatową. Konferencja odbędzie się w języku angielskim, jak również w języku tym będą wszystkie raporty i prezentacje. Za uczestnictwo nie jest pobierana opłata, ale nie są też pokrywane koszty podróży lub zakwaterowania. Wydarzenie to świetna okazja dla studentów, doktorantów lub badaczy, którzy potrzebują udziału w konferencji. Co więcej, oferowana jest możliwość publikacji (z kodem ISBN) prelegentom w języku angielskim.

Rekrutacja na wydarzenie jest otwarta także dla decydentów, którzy mogą wziąć udziału w dyskusji w pierwszym dniu konferencji oraz dla wszystkich zainteresowanych tematyką sportu i aktywności fizycznej. Oczekujemy, że więcej niż 120 uczestników weźmie udział w naszej konferencji i będzie miało okazję porozmawiać o tym, jak niezastąpione jest miejscu sportu w naszym codziennym życiu.

Niezbędne informacje na temat programu, logistyki i formularza rejestracyjnego można znaleźć na stronie projektu pod adresem: http://www.eusport.org/everyday_sport_conference.

Międzynarodowa Konferencja „European everyday of sport” odbędzie się w dniach 29-30 września 2017 roku podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w budynku administracyjnym Komisji Europejskiej (House of Europe) w Sofii w Bułgarii. Ma na celu zwiększenie świadomości znaczenia aktywności, sportu i wymiany dobrych praktyk oraz promowanie aktywności fizycznej pozytywnie wpływającej na zdrowie i tym samym równy dostęp do sportu dla wszystkich.

Wydarzenie to jest ostatnim etapem międzynarodowego projektu realizowanego w ramach programu Erasmus+ (o numerze 572647-EPP-1-2016-1-BG-SPO-SCP) i ma promować Europejski Tydzień Sportu (ETS) 2017 wśród obywateli europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem młodych ludzi. Realizatorami projektu są organizacje z Bułgarii, Chorwacji, Litwy, Polski, Słowacji, Węgier i Włoch.


Pliki do pobrania

LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Projekt „European everyday of sport”
Miejsce: budynek administracyjny Komisji Europejskiej (House of Europe), Sofia,
Data wydarzenia: od 2017-09-29 do 2017-09-30
Organizator:

Stowarzyszenie "Instytut Nowych Technologii"

Adres:

Sienkiewicza 55, 90-009 Łódź, woj. LD

Tel.:

42 632 27 20

Faks:

42 631 11 14

E-mail:

int@newtechlodz.com

Www:

http://www.newtechlodz.com 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rekreacja
  • sport, wypoczynek