Przejdź do treści głównej

Tarnów. Suplementy diety. Darmowe spotkanie z lekarzem

autor(ka): Chrześcijańska Służba Charytatywna
2017-08-04, 09:41
archiwalne
Czym są suplementy diety i czy zawsze ich zażywanie wyjdzie nam na zdrowie? M.in. na ten temat na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Tarnowie (6 sierpnia br.) mówić będzie zaproszony gość, lekarz Krzysztof Kubiak.

Witaminy A, C, E, K2, B12, B17, D3, kwas foliowy, koenzym Q10, kwasy omega, probiotyki… Obecnie w różnych miejscach znaleźć możemy wiele reklam i informacji na ich temat. Jakie jest ich działanie i zastosowanie? Czy można je przedawkować? Czy mogą wspomóc leczenie poważnych problemów zdrowotnych? Czy mają skutki uboczne? Jakie ich dawki są najbardziej korzystne dla zdrowia? O szczegółach dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Tym razem w Klubie Zdrowia w Tarnowie organizowanym przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) gościć będzie Krzysztof Kubiak, który jest lekarzem i specjalistą medycyny rodzinnej.

Prelegent omówi działanie najbardziej popularnych dziś suplementów diety i podpowie, jak najlepiej je stosować. Po spotkaniu będzie możliwość bezpłatnych konsultacji z wykładowcą. Organizatorzy zapraszają ponadto na degustację zdrowej żywności oraz proste badania. Wstęp wolny.

Początek spotkania klubu zdrowia nt. suplementów 6 sierpnia br., o godz. 15 przy ul. Sokoła 11 w Tarnowie.

Czytaj więcej o klubach zdrowia: www.kluby-zdrowia.chsch.pl


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Chrześcijańska Służba Charytatywna
Data wydarzenia: 2017-08-06
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ochrona zdrowia