Przejdź do treści głównej

Konkurs "Podziel się Dobrym Posiłkiem" dla świetlic prowadzonych przez organizacje pozarządowe

autor(ka): Katarzyna Lipka-Szostak
2017-08-17, 13:50
archiwalne
Federacja Polskich Banków Żywności wraz z firmą Danone przypomina o konkursie "Podziel się Dobrym Posiłkiem" dla świetlic środowiskowych, w ramach którego 40 świetlic zostanie objętych pomocą żywnościową od Banków Żywności, a 100 świetlic otrzyma materiały edukacyjne na temat zdrowego odżywiania od firmy Danone. W konkursie została rozszerzona grupa docelowa o świetlice prowadzone przez JST i wydłużony termin rekrutacji do 31 sierpnia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do pilotażowego programu edukacyjno-żywnościowego „Podziel się Dobrym Posiłkiem”, który powstał jako rozwiniecie zainicjowanego w 2003 roku przez firmę Danone programu Podziel się posiłkiem. Ma on na celu zwalczanie niedożywienia wśród polskich dzieci. Do tej pory firma Danone dzięki zaangażowaniu konsumentów, pracowników i rolników przekazała ponad 17 mln posiłków.

Patronatem Podziel się Dobrym Posiłkiem objętych zostanie 100 świetlic środowiskowych prowadzonych przez organizacje pozarządowe lub jednostki samorządu terytorialnego – zostaną one włączone do programu edukacyjnego i otrzymają dostęp do materiałów edukacyjnych, a 40 spośród tych świetlic otrzyma ponadto regularne dotacje żywnościowe przekazywane przez Banki Żywności (partnera tego programu).

Program realizowany będzie w terminie od 15.09.2017 r. do 30.08.2018 r.

Termin zgłaszania się placówek mija 31 sierpnia.

Aby przystąpić do konkursu organizacja prowadząca świetlicę musi wypełnić wniosek zamieszczony na stronie http://wnioski.bankizywnosci.pl. Tam też jest umieszczony regulamin, który doprecyzowuje założenia konkursu.

UWAGA! – aby dokończyć rejestrację należy klinknąć w link aktywacyjny, który przyjedzie na adres mailowy – WAŻNE, może się zdarzyć że ten mail trafi do SPAMU lub POWIADOMIEŃ, proszę wziąć to pod uwagę.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Federacja Polskich Banków Żywności
Miejsce: Polska
Data wydarzenia: od 2017-08-17 do 2017-08-31
Organizator:

Federacja Polskich Banków Żywności

Adres:

al. Jerozolimskie 30 lok. 8, 00-024 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

881 929 062

Faks:

-

E-mail:

katarzyna.lipka-szostak@bankizywnosci.pl; wnioski@bankizywnosci.pl

Www:

http://bankizywnosci.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • oświata
  • polityka społeczna
  • przeciwdziałanie ubóstwu