Przejdź do treści głównej

Katowice. Eksperckie porady dla NGO's – bezpłatne spotkanie dla trzeciego sektora

autor(ka): Organizatorzy
2017-08-07, 16:25
archiwalne
Kava Studio zaprasza na bezpłatne konsultacje dla przedstawicieli trzeciego sektora. Już 22 sierpnia (wtorek) między 17.00 a 20.00 w siedzibie firmy (ul. Słowackiego 10/4, Katowice) odbędzie się pierwsze spotkanie z serii "Eksperckie porady dla NGO’s".

Wiele wartościowych inicjatyw umyka uwadze mieszkańców Śląska z powodu natłoku informacyjnego i niewłaściwej komunikacji organizatorów. Problem ten na warsztat wzięli przedstawiciele agencji kreatywnej Kava Studio.

Pomysł zrodził się z potrzeby promowania wartościowych idei i przedsięwzięć realizowanych przez stowarzyszenia, fundacje czy organizacje pozarządowe. Podczas indywidualnych rozmów projektanci, programiści i marketingowcy doradzą przedstawicielom trzeciego sektora co zrobić, aby dotrzeć z informacją o swoich projektach do jeszcze większego grona osób.

Poruszone zostaną takie zagadnienia jak wykorzystywanie nowych technologii w promocji przedsięwzięć, projektowanie materiałów informacyjnych, kształtowanie wizerunku czy komunikacja poprzez media społecznościowe. Udział w konsultacjach jest bezpłatny, zapisy przyjmowane są poprzez formularz http://bit.ly/NGOkonsultacje.

Dodatkowe szczegóły znajdują się na stronie http://kavastudio.pl/eksperckie-porady/.

Studio Kreatywne Kava Studio powstało w 2015 roku z inicjatywy Szymona Pieczyńskiego i Magdaleny Łukasz. Tworzy je zgrany zespół współpracowników, których pasją jest wprowadzanie nowych marek na rynek, projektowanie spójnych identyfikacji wizualnych, tworzenie strategii brandingowych, planów marketingowych i kampanii reklamowych wraz z ich realizacją. Nieprzerwanie od dwóch lat spełnia swoją misję rozwoju polskiego biznesu, szerzenia dobrych i etycznych praktyk komunikacyjnych oraz nowych możliwości dla współpracowników. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź https://kavastudio.pl/.


Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: 2017-08-22
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek