Przejdź do treści głównej

Bratysława. Inspire. Innovate. Impact. Międzynarodowa konferencja fundraisingu

autor(ka): Andrzej Pietrucha
2017-08-11, 09:04
archiwalne
W drugim tygodniu października w stolicy Słowacji już po raz ósmy organizowana jest największa w naszej części Europy konferencja o pozyskiwaniu środków od darczyńców indywidualnych oraz firm na działania organizacji pozarządowych – CEE Fundraising Conference.

Podczas dwudniowej konferencji o najnowszych trendach w fundraisingu opowiedzą eksperci z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Hiszpanii, Holandii, Polski, Czech, Węgier i Austrii.

Gwiazdą tegorocznego CEEFC będzie Alan Clayton – jeden z wyjątkowo charyzmatycznych propagatorów fundraisingu, autor udanych kampanii, konsultant, wieloletni dyrektor organizacji pozarządowych oraz agencji pośredniczących w pozyskiwaniu środków. Wiele sesji poświęconych będzie budowaniu komunikatów do darczyńców. Nie zabraknie też prezentacji na temat konkretnych strategii i technik pozyskiwanie środków takich, jak kampanie „Major Donors”, wysyłki Direct Mail, czy skuteczne taktyki gromadzenia „lidów” (danych kontaktowych).

Konferencja rozpoczyna się w czwartek 12 października rano natomiast warto rozważyć udział w warsztatach, które zaplanowano na dwa dni poprzedzające konferencję (10 i 11 października). Cena uczestnictwa w konferencji zaczyna się od 199 EURO i obejmuje udział w zajęciach, wyżywienie, dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych oraz zaproszenie na wieczorne party. W przypadku osób podróżujących do Bratysławy z Warszawy warto rozważyć przelot samolotem w związku uruchomieniem regularnych połączeń między obydwoma miastami przez linię lotniczą Wizz Air.

Konferencja jest prowadzona w całości w języku angielskim. Każdego roku bierze w niej udział ok. 150 osób.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: www.ceefundraising.org

W razie pytań można skontaktować się bezpośrednio z organizatorem konferencji, szefem Słowackiego Centrum Fundraisingu, Eduardem Marcekiem pod numerem telefonu +421 905 477 468, e-mail:


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Slovak Fundraising Centre
Miejsce: Austria Trend Hotel Bratislava, ul. Vysoká 2A, Bratysława,
Data wydarzenia: od 2017-10-12 do 2017-10-13
Organizator:

Slovak Fundraising Centre

Adres:

ul. V. Clementisa 2, Trnava,

Tel.:

+421 905 477 468

E-mail:

info@fundraising.sk

Www:

http://www.ceefundraising.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • współpraca z biznesem