Przejdź do treści głównej

Europejski Tydzień Mobilności we Wrocławiu

autor(ka): Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce
2017-08-18, 10:58
archiwalne
Co roku Europa obchodzi w dniach 16–22 września Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu – największe wydarzenie poświęcone ekologicznemu transportowi miejskiemu. W tym roku Europejski Tydzień Mobilności we Wrocławiu będziemy świętowali 17 września na ulicy Krupniczej.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu jest dobrą okazją do spotkań i dyskusji w gronie lokalnych interesariuszy na tematy związane z mobilnością, jakością powietrza, ograniczaniem ruchu samochodowego i emisji spalin, a także do testowania nowych technologii i metod planowania.

Tydzień ten jest także okazją i dobrą platformą dla inicjatyw władz lokalnych, stowarzyszeń i organizacji w zakresie promocji zrównoważonego transportu miejskiego, informowania o szkodliwości obecnych rozwiązań transportu dla środowiska naturalnego i jakości życia oraz wdrażania nowych przepisów i trwałych rozwiązań.

W ramach wrocławskich obchodów przewidziane są liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zorganizowana zostanie również debata otwarta, a także zaprosimy Państwa na pokaz filmowy. Więcej informacji wkrótce.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.

Więcej informacji na temat kampanii w całej Europie: www.mobilityweek.eu.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce
Data wydarzenia: od 2017-09-16 do 2017-09-22
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • integracja europejska
  • komunikacja, transport
  • zrównoważony rozwój