Przejdź do treści głównej

Nabór osób niepełnosprawnych od 18. roku życia, uzdolnionych muzycznie do projektu "Wędrująca Scena"

autor(ka): Anita KIrszenstein-V-ce Prezes Fundacji
2017-08-30, 20:51
archiwalne
Fundacja Nuta Nadziei ogłasza nabór osób niepełnosprawnych uzdolnionych muzycznie od 18 roku życia, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, zamieszkujących w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim do udziału w projekcie „WĘDRUJĄCA SCENA”. Projekt obejmuje warsztaty artystyczno-psychologiczne oraz trzy koncerty. Zgłoszenia można przysyłać do 10.09.2017.

Projekt zapewnia aktywność osobom niepełnosprawnym poprzez ich udział w warsztatach artystyczno-psychologicznych oraz trzech koncertach.

Regulamin naboru na www.nutanadziei.pl w zakładce Wędrująca Scena. Po przeczytaniu regulaminu należy uzupełnić kartę zgłoszenia i dołączyć piosenkę wykonaną przez osobę zgłaszaną do naboru (dvd, CD, mp3, lub link ) i wysłać na adres: Fundacja Nuta Nadziei 83-230 Smętowo, skr. poczt. 1 lub maila: .

Osoby zakwalifikowane do projektu wezmą udział w warsztatach artystyczno-psychologicznych w terminie:2-6.10.2017r w Nowem Nad Wisłą oraz trzech koncertach w terminie:6, 7, 8.10.2017 r. w powiecie: świeckim, starogardzkim, kościerskim.

Szczegóły na www.nutanadziei.pl.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Nuta Nadziei
Data wydarzenia: od 2017-08-21 do 2017-09-10
Organizator:

Fundacja "Nuta Nadziei"

Adres:

Luchowo 6 lok. 1, 83-230 Luchowo, woj. PM

E-mail:

fundacja.nuta.nadziei@wp.pl

Www:

http://www.nutanadziei.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • hobby, zainteresowania
  • kultura
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • sztuka