Przejdź do treści głównej

Spotkanie dla mieszkańców Radzynia Podlaskiego

autor(ka): Krzysztof Jakubowski
2017-08-28, 10:48
archiwalne
Fundacja Wolności zaprasza na spotkania mobilnego punktu porad i interwencji obywatelskich. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 30 sierpnia w Radzyniu Podlaskim.

Najbliższe spotkanie odbędzie się o godzinie 16:30 w siedzibie LGD „Zapiecek” w Radzyniu Podlaskim, ul. Warszawska 35/4.

Typowe biura porad prawnych zajmują się osobistymi przypadkami, głównie poradami z zakresu spraw konsumenckich i prawa pracy oraz karnego. Prowadzone przez Fundację biuro zajmuje się sprawami w interesie społecznym dotyczącymi przejrzystości działania organów władzy lokalnej, przeciwdziałania korupcji i konfliktowi interesów, nieprawidłowości i działań niezgodnych z prawem w sektorze publicznym.

Jeśli wiesz o takich problemach możesz je zgłosić do biura Fundacji. Wszystkie sprawy analizujemy i w razie możliwości podejmujemy interwencję. Podaj nam swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli Cię powiadomić o rezultatach naszych działań (gwarantujemy anonimowość). Pomoc jest bezpłatna, dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W ostatnim roku udało nam się wyegzekwować informacje nt. wynagrodzeń członków zarządu państwowej spółki PGE Dystrybucja SA, zestawienia wydatków ze służbowych kart urzędników czy doprowadzić do zgodnego z prawem działania komisji rewizyjnej w gminie Sitno.

Uwaga! Nie pomagamy w prywatnych sprawach, np. w sytuacji, gdy urząd nie wypłaca należnych Ci pieniędzy albo niesłusznie nakazał rozbiórkę garażu.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Wolności
Miejsce: ul. Warszawska 35/4, Radzyń Podlaski, woj. Lubelskie
Data wydarzenia: 2017-08-30
Organizator:

Fundacja Wolności

Adres:

Leszczyńskiego 23, 20-068 Lublin, woj. LU

E-mail:

kontakt@fundacjawolnosci.org

Www:

http://www.fundacjawolnosci.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • działania strażnicze
  • informacja publiczna
  • korupcja
  • monitoring
  • prawa obywatela
  • współpraca z administracją