Przejdź do treści głównej

Gorzów Wielkopolski. Rusza Gra Miejska „Młodzi na START”!

autor(ka): Mariusz Sobkowiak
2017-09-05, 10:03
archiwalne
Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM zaprasza uczniów z Gorzowa Wielkopolskiego z klas 5-6 szkoły podstawowej do udziału w Grze Miejskiej „Młodzi na START", która odbędzie się w dniach 29-30 września 2017 r.

W ramach Gry uczestnicy wraz z dorosłym opiekunem będą starali się dotrzeć jak najszybciej do wyznaczonych punktów na terenie Gorzowa. Aby dotrzeć w wyznaczone obszary dzieci będą musiały rozwiązać zagadki i wykonać zadania. W projekcie przewidziano pięć dni aktywnej pracy z dziećmi. Sama Gra zostanie przeprowadzona w dniach 29.09-30.09.2017 r.

Projekt organizowany jest wspólnie przez Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM i Klub Kultury „Jedynka” przy Miejskim Centrum Kultury. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę przygotowanych osób dorosłych podczas każdego etapu Gry, zarówno w siedzibie Klubu „Jedynka” jak i podczas wykonywania zadań w plenerze. Cały przebieg Gry w mieście będzie również nagrywany a wszyscy mieszkańcy Gorzowa Wlkp. zostaną zaproszeni na pokaz filmu z dziecięcych zmagań.

Dzięki udziałowi w Grze Miejskiej gorzowskie dzieci poznają historię Gorzowa, zapoznają się z miejscami ciekawymi ze względów historycznych, kulturowych czy krajobrazowych, jak również nauczą się pracy w grupie i co najważniejsze w ciekawy, radosny i wartościowy sposób spędzą swój wolny czas.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w Klubie Kultury „Jedynka” przy ul. Chrobrego 9 w godzinach pracy Klubu lub przesłać drogą mailową na adres: bądź przesłać listownie na adres Stowarzyszenia NOVUM (ul. Matejki 64b/20 w Gorzowie Wlkp.) Formularze dostępne są w Klubie „Jedynka” oraz na stronie internetowej projektu www.stowarzyszenienovum.wordpress.com Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja potrwa do 22.09.2017 r.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Lubuskiego w ramach projektu „Lubuskie inicjatywy Młodzieżowe - Budżet Inicjatyw Obywatelskich”.

W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM,

tel.: 669-847-078,

e-mail:


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM
Miejsce: Klub "Jedynka", Ul. Chrobrego 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie
Data wydarzenia: od 2017-09-05 do 2017-09-22
Organizator:

Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych "NOVUM"

Adres:

Jana Matejki 64b 20, 66-400 Gorzów Wielkopolski, woj. LB

Tel.:

669 847 078

E-mail:

stowarzyszenie.novum@gmail.com

Www:

http://stowarzyszenienovum.wordpress.com 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • dzieci
  • edukacja
  • historia
  • miasto
  • rodziny