Przejdź do treści głównej

Wsparcie rodziny. Pomoc prawna i psychologiczna w Centrum Pomocy Rodzinie Caritas

autor(ka): Caritas Diecezji Sosnowieckiej
2017-09-07, 12:48
archiwalne
Caritas Diecezji Sosnowieckiej zaprasza mieszkańców Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Jaworzna oraz Będzina, którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej oraz wsparcia psychologa do skorzystania z usług Centrum Pomocy Rodzinie Caritas.

Dzięki współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej oraz dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w siedzibie Caritas Diecezji Sosnowieckiej przy ul. Korczaka 5 w Sosnowcu, rozpoczęła się trzecia edycja projektu „Centrum Pomocy Rodzinie Caritas”, która działać będzie do końca 2017 roku.

Zadaniem projektu jest ochrona wartości nadrzędnej jaką jest rodzina. Projekt Centrum skierowany jest do osób borykających się z problemem alkoholowym w rodzinie oraz konsekwencjami ekonomicznymi uzależnień.

Na porady zapisywać się można telefonicznie pod numerem telefonu: 32 363 03 70 lub osobiście w Sekretariacie Caritas Diecezji Sosnowieckiej przy ul Korczaka 5 w Sosnowcu.

Porady są udzielane bezpłatnie.


Źródło: Caritas Diecezji Sosnowieckiej
Data wydarzenia: od 2017-09-07 do 2017-12-31
Organizator:

Caritas Diecezji Sosnowieckiej

Adres:

Korczaka 5, 41-200 Sosnowiec, woj. SL

Tel.:

32 363 03 70

Faks:

32 363 03 71

E-mail:

sosnowiec@caritas.pl

Www:

http://www.sosnowiec.caritas.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • polityka społeczna
  • poradnictwo obywatelskie
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • rodziny