Przejdź do treści głównej

III Tour de Załęże, czyli pokaz i barwny korowód pojazdów z byleczego oraz Wielki Aniołowy Tort Urodzinowy

autor(ka): Piotr Smigielski
2017-09-13, 10:13
archiwalne
Już 16 września (sobota) Dom Aniołów Stróżów zaprasza do katowickiego Załęża na III Tour de Załęże, czyli pokaz i barwny korowód pojazdów z byleczego, który odbędzie się w ramach organizowanych przez lokalne instytucje i organizacje Dni Załęża.

2 poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem i popularnością. Tym razem zamiast wyścigu odbędzie się konkurs na najśmieszniejszy pojazd i przebranie. Pojazd musi być kołowy i nie mechaniczny, a prowadzący pojazdy śmiesznie przebrani. W poprzednich latach były to zarówno fantazyjnie przybrane rowery, hulajnogi czy rolki, jak i czołgi z wózków sklepowych, lektyki czy fotele z wózków inwalidzkich, fotele obrotowe pchane przez rodzica z dzieckiem i wiele innych. Tu jedynym ograniczeniem jest poczucie humoru i kreatywność.

Uczestnicy będą startować w 3 kategoriach:

1. Kategoria Indywidualna - dzieci do lat 12

2. Kategoria Indywidualna – młodzież pow. 13 r.ż. i dorośli

3. Kategoria rodzinna – rodzina do 4 osób, w tym min. 1 dziecko

W każdej z kategorii przyznane zostaną atrakcyjne nagrody za zajęcie 3 pierwszych miejsc (rowery, rolki, plecaki, rodzinne wyjście do Wesołego Miasteczka czy pizzerii itd.). Fundatorzy nagród: Urząd Miasta Katowice, OPAL, Legendia, Pizzeria Len Arte.

Konkurs odbędzie się w godzinach 12:00 – 13:30 na boisku Zespołu Szkół Specjalnych nr. 11, ul. Gliwicka 148 A . Zapisy odbywać będą się między 10:30, a 11:45.

Barwny korowód uczestniczących w konkursie pojazdów przejdzie ulicami dzielnicy ok. godz. 13.45 – 14.00 z siedziby Domu Aniołów Stróżów (ul. Gliwicka 148) na Plac Londzina, na którym w godz. 14.00 – 21.00 odbędzie się Festyn Rodzinny. W jego ramach zorganizowane zostaną różnorodne występy zespołów i grup dziecięcych, zabawy, sport, pokazy oraz koncerty i kiermasz. Imprezę zwieńczy występ gwiazdy wieczoru: Marcina Wyrostka

Podczas Festynu Dom Aniołów Stróżów będzie obchodzić swoje doroczne urodziny. O godz.16.50 roztańczony Anielski zespół będzie miał swój występ, a o godz. 17.00 na scenę wjedzie Wielki Urodzinowy Tort!

Zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów"
Miejsce: Katowice, woj. śląskie
Data wydarzenia: 2017-09-16
Organizator:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów"

Adres:

Andrzeja 12a, 40-061 Katowice, woj. SL

Tel.:

32 251 75 33

Faks:

32 251 75 33

E-mail:

anioly@anioly24.pl

Www:

http://www.anioly24.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • dzieci
  • młodzież
  • rodziny
  • rozrywka
  • rozwój lokalny
  • wspólnoty i społeczności lokalne