Przejdź do treści głównej

Kraków. Szkolenia "Wirtualna rzeczywistość"

autor(ka): Adrian Łapczyński
2017-09-12, 08:53
bezpłatne
EPICVR organizuje w Krakowie bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy chcą wykorzystać wirtualną rzeczywistość w swoich działaniach.

Wirtualna rzeczywistość to nowe, niezwykle angażujące i sugestywne medium. Za pomocą VR-u można tworzyć skuteczne aplikacje, gry i filmy 360, które z powodzeniem można wykorzystać w kampaniach społecznych oraz w komunikacji ważnych problemów.

Po założeniu na głowę gogli VR człowiek całkowicie odcina się od bodźców świata zewnętrznego, dzięki czemu znacznie lepiej przyswaja wszystkie komunikaty płynące do niego z wirtualnego świata.

Organizujemy szkolenia, które pokazują potencjał wirtualnej rzeczywistości oraz odpowiadają na pytanie: jak można skutecznie wykorzystać VR w swoich działaniach.

UWAGA - przed przystąpieniem do szkolenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy () - szkolenia prowadzone są indywidualnie.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Kraków
Data wydarzenia: od 2017-10-01 do 2017-10-30
Organizator:

EPICVR

Adres:

Myśliwska 68/513, 30-718 Kraków, woj. Małopolskie

Tel.:

+48 663575492

E-mail:

office@epicvr.pl

Www:

https://epicvr.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja informatyczna
  • nowe technologie