Przejdź do treści głównej

Nagroda „Człowiek wiedzy i doświadczenia” - rozpoczęcie naboru wniosków

autor(ka): Weronika Chrapońska
2017-09-12, 14:17
archiwalne
W Twojej organizacji/instytucji realizowany jest wolontariat kompetencji? Jeśli tak - zgłoś kandydata lub kandydatkę do Nagrody "Człowiek wiedzy i doświadczenia"! Zgłoszenia przyjmowane są od 11 września do 20 października 2017 roku. Wypełnione wnioski prosimy wysłać na adres nagroda@inwestycjespoleczne.pl. Wniosek można pobrać ze strony dobrybiznes.info.

W Twojej organizacji/instytucji realizowany jest wolontariat kompetencji? Jeśli tak - zgłoś kandydata lub kandydatkę do Nagrody „Człowiek wiedzy i doświadczenia! Zgłoszenia przyjmowane są od 11 września do 20 października 2017 roku. Wypełnione wnioski prosimy wysłać na adres . Oceniane będą realne działania (jak np. mentoring, doradztwo) polegające na dzieleniu się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym, podjęte w 2015, 2016 roku oraz w pierwszej połowie 2017 roku.

Wiedza jest bardzo silnym impulsem dla rozwoju, wzmacnia motywację wewnętrzną, dodaje odwagi do działania, ale także wspiera twórcze rozwiązywanie problemów angażując różne pokolenia. W procesie przekazywania wiedzy, nieocenioną rolę odgrywa wolontariat kompetencji. Doceniając jego rolę i chcąc promować tę postawę wśród liderów i liderek biznesu, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce wraz ze spółką Inwestycje Społeczne, postanowiła przyznać Nagrody „Człowiek wiedzy i doświadczenia”. O tytuł mogą starać się osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat aktywnie angażowały się wolontariacko, przekazując swoją wiedzę i umiejętności innym.

Kandydata może zgłosić dowolna osoba, organizacja pozarządowa lub inna instytucja,
w której realizowany jest wolontariat kompetencji
. Wyboru laureatów dokona kapituła nagrody, po uprzednim naborze wniosków oraz ich ocenie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w dniu 5 grudnia 2017 roku, podczas V Konferencji Koalicji Prezesi-wolontariusze, organizowanej przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz spółkę Inwestycje Społeczne w ramach działalności Koalicji. Nagroda wiąże się z przyznaniem laureatom tytułu „Człowiek wiedzy i doświadczenia”.

Wniosek zgłoszeniowy oraz regulamin nagrody dostępne są na portalu Koalicji Prezesi-wolontariusze: www.dobrybiznes.info w zakładce „Nagroda”/Wniosek zgłoszeniowy.

Kontakt:
Koordynatorka
Agnieszka Łukasik
22 825 68 50

Kontakt dla mediów:
Weronika Chrapońska-Chmielewska
22 622 01 22


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Dobry Biznes
Data wydarzenia: od 2017-09-11 do 2017-10-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat
  • wolontariusze
  • współpraca z biznesem