Przejdź do treści głównej

Cykl spotkań: Jak aplikować do konkursu "Równać Szanse"?

autor(ka): Iwona Olkowicz
2017-09-13, 08:33
archiwalne
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na październikowe spotkania informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse”, które odbywają się w woj. kujawsko-pomorskim.

Pracujesz z młodzieżą?

Masz ciekawy pomysł na działania z młodymi?

Chcesz aplikować do konkursu „Równać Szanse”?

Nie wiesz jak dobrze napisać wniosek?

Przyjdź na spotkanie!

W imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkania informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse”, które odbywają się w woj. mazowieckim:

  • 3 października 2017 (wtorek) o godz. 13:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrowie, Bobrowo 27, powiat brodnicki;
  • 4 października 2017 (środa) o godz. 11:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej "Inkubator Przedsiębiorczości", przy ul. Chmielniki 2B w Świeciu;
  • 4 października 2017 (środa) o godz. 16:00 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Żninie (I piętro), przy ul. Śniadeckich 15 w Żninie.

W konkursie, o dotację w wysokości do 8 500 zł, aplikować mogą fundacje, stowarzyszenia, w tym także Ochotnicze Straże Pożarne, miejskie, gminne i powiatowe biblioteki oraz miejskie i gminne domy kultury z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

Dotacje przyznawane są na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty realizowane są pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2018 roku.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Działania realizowane w ramach projektu powinny wspierać rozwój u młodych ludzi z małych miejscowości, umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu poprzez podnoszenie ich kompetencji społecznych, a także pasji i zainteresowań.

Operatorem ogólnopolskim programu jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Od 2016 roku regionalnym operatorem w województwach: kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim i mazowieckim jest Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA (www.stopa.org.pl). Oprócz spotkań informacyjno-szkoleniowych, oferujemy wsparcie doradcze poprzez telefon, e-mail, skype.

Informacji udzielają:

Iwona Olkowicz, tel. 608-305-766, , , skype: iwona.olkowicz

Paweł Wilk, tel. 796-538-105,


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA
Miejsce: woj. kujawsko-pomorskie
Data wydarzenia: od 2017-10-03 do 2017-10-04
Organizator:

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "Stopa"

Adres:

Małeckich 3 lok. użytk. 30, 19-300 Ełk, woj. WN

Tel.:

733 302 801

E-mail:

stopa@stopa.org.pl

Www:

http://www.stopa.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • młodzież
  • wieś