Przejdź do treści głównej

Cykl spotkań: Jak aplikować do konkursu "Równać Szanse"?

autor(ka): Iwona Olkowicz
2017-09-13, 10:24
archiwalne
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkania informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse”, które odbywają się w woj. mazowieckim. Daty i miejsca spotkań można znaleźć na stronie www.ngo.pl i www.stopa.org.pl.

Pracujesz z młodzieżą?

Masz ciekawy pomysł na działania z młodymi?

Chcesz aplikować do konkursu „Równać Szanse”?

Nie wiesz jak dobrze napisać wniosek?

Przyjdź na spotkanie!

W imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkania informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse”, które odbywają się w woj. mazowieckim:

  • 25 września 2017 (wtorek) o godz. 14:30 w siedzibie Koalicji dla Młodych - Funduszu Lokalnego Ziemi Białobrzeskiej, przy ul. Reymonta 11 w Białobrzegach k. Radomia;
  • 29 września 29 (piątek) o godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim, przy ul. Rynek 1 w Makowie Maz.;
  • 2 października (poniedziałek) o godz. 11:00 w biurze Fundacji "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem" (sala konferencyjna II piętro), przy ul. 1 Maja 7c w Płocku;
  • 5 października 2017 (czwartek) o godz. 11:00 w Bibliotece Publicznej Gminy Andrzejewo, przy ul. Warszawskiej 4 w Andrzejewie k. Ostrowi Maz.

W konkursie, o dotację w wysokości do 8 500 zł, aplikować mogą fundacje, stowarzyszenia, w tym także Ochotnicze Straże Pożarne, miejskie, gminne i powiatowe biblioteki oraz miejskie i gminne domy kultury z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

Dotacje przyznawane są na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty realizowane są pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2018 roku.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Działania realizowane w ramach projektu powinny wspierać rozwój u młodych ludzi z małych miejscowości, umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu poprzez podnoszenie ich kompetencji społecznych, a także pasji i zainteresowań.

Operatorem ogólnopolskim programu jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Od 2016 roku regionalnym operatorem w województwach: kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim i mazowieckim jest Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA (www.stopa.org.pl). Oprócz spotkań informacyjno-szkoleniowych, oferujemy wsparcie doradcze poprzez telefon, e-mail, skype.

Informacji udzielają:

Iwona Olkowicz, tel. 608-305-766, , , skype: iwona.olkowicz

Paweł Wilk, tel. 796-538-105,


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA
Miejsce: woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-09-25 do 2017-10-05
Organizator:

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "Stopa"

Adres:

Małeckich 3 lok. użytk. 30, 19-300 Ełk, woj. WN

Tel.:

733 302 801

E-mail:

stopa@stopa.org.pl

Www:

http://www.stopa.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • młodzież
  • wieś