Przejdź do treści głównej

Białystok. II Podlaski Regionalny Konwent Osób z Niepełnosprawnościami

autor(ka): Anna Drabarz
2017-09-13, 09:58
archiwalne
Podlaski Sejmik Osób z Niepełnosprawnościami wraz z Fundacją Aktywizacja i Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego zapraszają na II Podlaski Konwent Regionalny Osób z Niepełnosprawnościami. Konwent odbędzie się 20 września 2017 r. w Białymstoku.

Fundacja Aktywizacja, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Podlaski Sejmik Osób z Niepełnosprawnościami mają zaszczyt zaprosić na II Podlaski Konwent Regionalny Osób z Niepełnosprawnościami organizowany w dniu 20 września 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1 w Białymstoku.

Program wydarzenia znajduje się w załączniku.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności na adres do dnia 18 września 2017 r. do godz. 14:00. Więcej informacji na temat Konwentu można znaleźć na stronie internetowej: http://www.konwencja.org

Miejsce spotkania jest dostępne dla osób mających trudności z poruszaniem się. Zapewniamy tłumacza polskiego języka migowego i pętlę indukcyjną.

Regionalny Konwent jest współfinasowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Ramach Programu „Fundusz Inicjatyw Lokalnych – Podlaski Pozarządowy Fundusz Mikrodotacji”


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Aktywizacja
Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-001 Białystok, woj. podlaskie
Data wydarzenia: 2017-09-20
Organizator:

Fundacja Aktywizacja

Adres:

Legionowa 28/601, 15-281 Białystok, woj. podlaskie

E-mail:

bialystok@idn.org.pl

Www:

http://www.aktywizacja.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • integracja społeczna
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • polityka społeczna