Przejdź do treści głównej

Gdynia. Ogólnopolska Giełda Projektów 2017

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-09-13, 12:39
archiwalne
Narodowe Centrum Kultury zaprasza na VII Ogólnopolską Giełdę Projektów 2017, która odbędzie się pod hasłem "animacja + woda" w dniach 19-20 października 2017 roku w Gdyni! Rejestracja uczestników trwa od 12 do 30 września 2017 roku.

Giełda to coroczne spotkanie praktyków i liderów kultury skoncentrowane wokół tematu przewodniego. W tym roku impulsem do działania był dla nas Rok Rzeki Wisły. Rzeki, morza i jeziora miały i wciąż mają ogromny wpływ na kształtowanie krajobrazu kulturowego. Ich występowanie decyduje o specyfice danego miejsca i o tym, czym zajmują się ludzie mieszkający w ich pobliżu. Kluczowym punktem programu będzie prezentacja 20 projektów, dla których inspiracją, terenem działania czy kontekstem była woda. Ponadto uczestnicy będą mogli wziąć udział w jednym z 10 warsztatów oraz programie towarzyszącym.

Otwarta rejestracja uczestników trwa od 12 do 30 września 2017 roku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona - bardzo zachęcamy do wybrania jednej osoby, która będzie reprezentowała instytucję/organizację podczas wydarzenia.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo do 9 października 2017 roku na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej NCK: Ogólnopolska Giełda Projektów


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Narodowe Centrum Kultury
Data wydarzenia: od 2017-10-19 do 2017-10-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka