Przejdź do treści głównej

Wybieramy Człowieka bez barier 2017!

autor(ka): Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
2017-09-13, 13:30
archiwalne
Razem wybierzmy osobę z niepełnosprawnością, która jest aktywna, bezinteresownie pomaga innym, a jej życie oraz sposób radzenia sobie z niepełnosprawnością mogą być wzorem do naśladowania dla innych. Na zgłoszenia kandydatów do konkursu „Człowiek bez barier 2017” czekamy do 1 października 2017 roku.

Konkurs Człowiek bez barier jest organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji już po raz 15. Jego celem jest promocja osób z niepełnosprawnością, których społeczna aktywność, zaangażowanie i postawa są dla innych przykładem i źródłem motywacji do przełamywania barier w życiu codziennym.

Z okazji jubileuszowej edycji konkursu laureaci z poprzednich lat wybiorą także Człowieka bez barier 15-lecia. Już po raz drugi będziemy też wybierać osoby z niepełnosprawnością aktywnie działające w sieci. Wybierając Osobowość internetową chcemy nagrodzić blogera, vlogera, kogoś kto prowadzi ciekawy serwis bądź stworzył aplikację, ułatwiającą życie osobom z niepełnosprawnością. Partnerem tej kategorii jest Fundacja Orange.

W czternastu dotychczasowych konkursach nagrodzono 85 osób. Człowiekiem bez barier 2016 został Grzegorz Płonka. Nagrodę specjalną w Konkursie „Człowiek bez barier 2016“ otrzymała sportsmenka Natalia Partyka. Tegorocznych laureatów poznamy podczas uroczystej gali 4 grudnia 2017 roku w Zamku Królewskim.

Zgłoszenie kandydata do Konkursu Człowiek bez barier 2017 jest okazją do odkrycia nieprzeciętnych osób i opowiedzenia o nich światu. Kandydata do konkursu może zgłosić każdy. Zgłoszenia można przesłać pisemnie na adres: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, ul. Andersa 13; 00-159 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs Człowiek bez barier 2017”, lub mailem na adres: , umieszczając w temacie: Konkurs „Człowiek bez barier 2017”. Formularz dostępny jest na stronie internetowej: www.niepelnosprawni.pl/czlowiekbezbarier. Tam też znajduje się regulamin konkursu.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat Konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 22 530 65 70 lub mailowo: .


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
Data wydarzenia: od 2017-09-13 do 2017-10-01
Organizator:

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Adres:

Dzielna 1, 00-162 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 530 65 70

Faks:

22 635 11 82

E-mail:

integracja@integracja.org

Www:

http://www.integracja.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • równość