Przejdź do treści głównej

Wizyta studyjna w Fundacji „Dobrze, że jesteś”

autor(ka): Joanna Stachurska
2017-09-14, 15:10
archiwalne
Centrum Wolontariatu w ramach realizowanego projektu "Wsparcie dla organizatorów wolontariatu w Warszawie" zaprasza na wizytę studyjną do Fundacji „Dobrze, że jesteś”, w środę 20 września w godzinach 17.30-19.30, mieszczącej się w Centrum Onkologii przy ul. Roentgena 5.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda wolontariat w Fundacji „Dobrze, że jesteś” (Centrum Onkologii)

Dla kogo została powołana Fundacja i komu pomaga?

Przyjdźcie na wizytę studyjną już 20 września do siedziby Fundacji „Dobrze, że jesteś” w Centrum Onkologii ul. Roentgena 5 w godz. 17.30-19.30.

Zbiórka w Centrum Onkologii ul. Roentgena 5, wejście A przy portierni o 17.30.

Jest to kolejne powakacyjne spotkanie adresowane dla organizatorów wolontariatu w stolicy, służące wymianie doświadczeń oraz pogłębianiu umiejętności współpracy z ochotnikami. Podczas spotkania dowiemy się jak wygląda wsparcie DOROSŁYCH pacjentów chorych onkologicznie na oddziałach szpitalnych. Czym jest wolontariat w Centrum Onkologii? Jak wygląda pomoc wolontariuszy osobom potrzebującym i zmagającym się z chorobom? Czy wsparcie wolontariuszy ogranicza się tylko do obecności i rozmowy z chorymi?

A może to coś więcej?

To także organizacja konferencji, akcji promujących zdrowy tryb życia i wiele innych zadań w które są zaangażowani wolontariusze.

Spotkanie poprowadzi:

Pani Aleksandra Fiałkowska - od stycznia 2017 roku p.o. dyrektora Fundacji DOBRZE ŻE JESTEŚ, od kwietnia również dyrektor Oddziału Fundacji w Warszawie. Od roku 2015 do kwietnia 2017 dyrektor Oddziału Fundacji w Poznaniu. Z Fundacją związana od roku 2010, również wolontariuszka na oddziałach hematologicznych i onkologicznych. Wcześniej wolontariuszka organizacji wspierających osoby niepełnosprawne w Poznaniu.

Zasady uczestnictwa:

W celu uczestnictwa w spotkaniu , do wtorku 19 września prosimy o przesłanie wiadomości email zawierającej: imię, nazwisko, telefon, nazwę organizacji na adres:

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu się na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń. O uczestnictwie w spotkaniu poinformujemy Państwa telefonicznie do końca dnia 19 maja.

Oprócz ciekawych treści i dyskusji gwarantujemy spotkanie w przyjaznej atmosferze oraz herbatę/ kawę i słodkości.

Szczegółowych informacji dotyczących spotkania udziela Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21 lub 730 100 399


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu
Miejsce: Centrum Onkologii , ul. Roentgena 5, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-09-20
Organizator:

Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"

Adres:

Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 635 27 73

E-mail:

stachurska@wolontariat.org.pl

Www:

http://www.facebook.com/siec.centrow.wolontariatu/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ochrona zdrowia
  • wolontariat