Przejdź do treści głównej

Jak mówić do darczyńcy? [WEBINARIUM]

autor(ka): Renata Niecikowska, poradnik.ngo.pl
2017-09-25, 14:16
archiwalne
Nie wiesz, jak sprawnie i przekonująco opowiedzieć o misji swojej organizacji i do tego jesteś ciekaw/-a zasad tworzenia apeli fundraisingowych? To webinarium ngo.pl jest dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie on-line 27 września 2017 r. (środa) w godz. 11.00-12.00.

Na webinarium "Jak mówić do darczyńcy? Czyli co i jak opowiadać, by zdobywać darczyńców indywidualnych" porozmawiamy o tym, jak mówić, by  przekonać odbiorcę, aby stał się właśnie Twoim Darczyńcą. Podczas godzinnego spotkania on-line:

 • omówimy konkretne zasady komunikacji organizacji pozarządowej z darczyńcą,
 • poznasz dobre praktyki i zobaczysz konkretne przykłady,
 • będzie też miejsce na Twoje pytania.

Jeśli chcesz usprawnić swój fundraising i pozyskiwać Darczyńców zapisz się już dziś!

Naszą ekspertką będzie Sylwia Kobayashi – ekspert ds. strategii i komunikacji fundraisingowej, doradca dla NGO, coach, właścicielka pracowni Coachingu i Fundraisingu Sentio.

Sylwia Kobayashi – pracuje z polskimi organizacjami pozarządowymi, bo wierzy, że mogą być duże, sprawcze i – w dobrym tego słowa znaczeniu – "bogate". Pomaga im stać się niezależnymi finansowo i zbudować duże, lojalne grupy darczyńców. Dlatego tworzy z nimi długofalowe strategie fundraisingowe, skuteczne kampanie i komunikaty dla Darczyńców oraz pomaga w ich wdrożeniu. Ma ponad 24 lata doświadczenia w marketingu, komunikacji i fundraisingu. Pracując po stronie korporacji, zdobyła doświadczenie w komunikacji marketingowej, public relations i zarządzaniu marką. Po stronie NGO, odpowiadając za rozwój i fundraising w dużej międzynarodowej fundacji, razem z zespołem, stworzyła od zera wielokanałowy, efektywny program fundraisingowy. Fundacja zbudowała dużą i lojalną grupę darczyńców, co dało jej niezależność finansową. Fanka tworzenia długofalowej strategii, jednak wierzy, że daje ona sukces tylko w parze z detaliczną pracą operacyjną. Wierzy, że Darczyńca i misja jest zawsze w centrum.


Webinarium poprowadzi Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 27 września (środa) w godz. 11.00-12.00.

Już dziś zachęcamy do rejestracji:

 1. Kliknij link: https://ngopl.clickmeeting.pl/jak-mowic-do-darczyncy/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

 2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczonamoże wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium - osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

 • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
 • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
 • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
 • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

  App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
  Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

  Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.
 • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!

***

Wydarzenie organizowane jest w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Zobacz pełną ofertę na warszawa.ngo.pl/scwo.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami SCWO:
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoData wydarzenia: 2017-09-27
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • fundusze, fundraising, finansowanie
 • PR, promocja, wizerunek