Przejdź do treści głównej

Konkurs na pracodawcę odpowiedzialnego społecznie w Legionowie

autor(ka): Organizatorzy
2017-09-19, 11:50
archiwalne
Starosta Legionowski, Mazowiecka Federacja na rzecz Ekonomii Społecznej oraz Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie ogłaszają konkurs „Odpowiedzialni społecznie”. Termin zgłaszania wniosków to 17 listopada.

Celem konkursu jest popularyzacja idei odpowiedzialnego, solidarnego społecznie biznesu i uhonorowanie pracodawców z terenu powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań. Do udziału w Konkursie mogą przystąpić pracodawcy, firmy z udziałem skarbu państwa, firmy prywatne i instytucje, bez względu na profil i rodzaj prowadzonej działalności, które są zarejestrowane i/lub prowadzą działalność na terenie powiatu legionowskiego.

Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie, instytucja odpowiedzialna społecznie i pracownik odpowiedzialny społecznie. Kryterium stanowić będzie zaangażowanie społeczne, budowanie relacji, działania związane z edukacją i odpowiadaniem na potrzeby społeczne.

Tytuł „Odpowiedzialnego społecznie” ma charakter honorowy i ma służyć promocji wzorców zachowania pracodawców i ich pracowników. Aby zgłosić swój udział należy przesłać komplet dokumentów konkursowych na adres Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, ul. Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo, z dopiskiem Konkurs Odpowiedzialni Społecznie 2017 lub w wersji elektronicznej adres e-mail:

Termin zgłaszania wniosków to 17 listopada.

Regulamin oraz wniosek konkursowy można znaleźć na stronie: www.mazowieckafederacja.pl oraz www.cis.legionowski.pl i www.powiat-legionowski.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Zenona Bańkowska e mail:

MAZOWIECKA FEDERACJA NA RZECZ EKONOMII SPOŁECZNEJ powstała w wyniku porozumienia o współpracy trzech stowarzyszeń 7 października 2014 roku i ciągle buduje swoją pozycję lokalną i regionalną. Posiada bogate doświadczenie w realizacji zadań publicznych, w tym zadań realizowanych we współpracy z administracją publiczną, lokalnie współpracowała także z jednostkami samorządowymi.


Źródło: info. nadesłana
Data wydarzenia: od 2017-09-19 do 2017-11-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • wspieranie przedsiębiorczości
  • współpraca z biznesem
  • współpraca z biznesem