Przejdź do treści głównej

14 pytań o współpracy NGO i Województwa - Twoja odpowiedź też jest potrzebna

autor(ka): RDPP
2017-09-22, 09:42
archiwalne
Wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego pyta organizacje z regionu o opinie, ale też o pomysły, jak w najbliższym roku ma wyglądać współpraca samorządu województwa z NGO. Przygotowany przez Radę formularz 14 pytań koncentruje się m.in. na zasadach i zakresie konkursów, stosowaniu umów wieloletnich na realizację zadań, przyszłorocznym Forum NGO czy kampanii „1% dla regionu”. Zachęcamy do odpowiadania!

Większość pytań ma charakter otwarty, a odpowiadający może wypowiedzieć się tylko w tych sprawach, które są dla niego istotne. A mimo, że pytań jest niewiele, to dotykają one wielu spraw ważnych dla organizacji. Od przekrojowych, jak reguły obowiązujące w konkursach czy tematyka szkoleń dla organizacji, po techniczne dotyczące np. niezbędnych usprawnień w Generatorze ofert czy zawartości newslettera dla NGO.

Formularz pytań dostępny jest tutaj, a czas na jego wypełnienie upływa 2 października br. Więcej informacji o aktywności Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego znajdziesz w podsumowaniu działań Rady za ubiegły rok oraz w zakładce tutaj.

Natomiast o konsultacjach projektu „Programu współpracy samorządu województwa kujawsko-pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2018” możesz przeczytać tutaj.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych
Data wydarzenia: od 2017-09-22 do 2017-10-02
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • współpraca z administracją